Описание объекта

Для чого ж так необхідно утеплення балкона?

Утеплення балконів роблять як в квартирах так і в приватних будинках. Це робиться для того, щоб уникнути холоду і вогкості в будинку, які в свою чергу можуть привести до появи цвілі, великої кількості конденсату на вікнах. Так само утеплення ще використовують для придушення шуму з вулиць.

У наш час люди використовують балкони не тільки для зберігання там непотрібних речей, а й облаштовують його під місце для відпочинку. В цьому випадку утеплення особливо необхідно.

види утеплення

Перш ніж робити утеплення, потрібно розібратися і зрозуміти яке саме вам потрібно. Існує зовнішнє і внутрішнє утеплення.

Внутрішнє найчастіше використовують, якщо ви наприклад живете в Києві в квартирі і не можете змінювати щось в будівлі. Але потрібно враховувати, що внутрішнє утеплення сильно зменшує площу балкона. Утеплення робиться за допомогою пінополістиролу і пінополіуретаном, які не вбирають в себе і не пропускають вологу.

Зовнішнє утеплення більш поширене, але робити це без професіоналів не рекомендується. При зовнішньому утепленні потрібно пам’ятати, що воно додає вагу балкона майже на тонну і можливо спочатку його потрібно зміцнити.

Який матеріал вибрати для зовнішнього утеплення?

Для такого утеплення завжди вибирається легкий, але міцний матеріал, який зможе довго прослужити в умовах холоду і вологи.

У наш час можна знайти безліч видів матеріалів, але як вибрати правильно?

Екструзійний пінополістирол – міцний і щільний матеріал, стійкий до вологи, і з низьким коефіцієнтом теплопровідності.

Пінопласт – щільний утеплювач. Має дуже низький коефіцієнт теплопровідності. Це легкий матеріал з низькою вартістю і мабуть є одним з найпоширеніших.

Базальтова і мінеральна вата – м’які матеріали, і утеплюють вони за рахунок своєї волокнистої структури.

Пінополіуретан – напилюваний утеплювач. Плюс цього матеріалу в його гідроізоляції. Він так само дає можливість вибирати товщину утеплення і утеплює без швів, що виключає появу містків холоду.

Пенофол – цей матеріал має багатошарову структуру. Підкладка з полістиролу утримує тепло, а алюмінієвий екран, що діє як теплове дзеркало, відображає тепло і повертає його всередину будинку.

Керамзит – пористий, насипний утеплювач. Матеріал застосовується для утеплення підлоги балкона або лоджії.

Утеплення балкона передбачає утеплення окремо стін і підлоги, тому можна використовувати комбінації матеріалів.

Якісна теплоізоляція приміщення – запорука комфортної температури в будинку, незалежно від пори року і позначки на термометрі. Про підвищення витрат на опалення в зимовий період і говорити не варто … Попадання холодного повітря крізь тонкі стіни призводить до того, що приміщення швидко остигає, вимагаючи частого прогріву. Які існують способи утеплення квартир і будинків, поговоримо в даній статті.

утеплення пінопластом

Пінополістирол – відомий ізоляційний матеріал, який широко застосовується в будівництві. Утеплення будинків відбувається за рахунок нерухомого повітря, укладеного в мікрокамери пінопласту. Теплопровідність однієї 5 см плити рівноцінна 70 см цегляної кладки! Більш того, низька гігроскопічність дозволяє експлуатувати матеріал в будь-яких кліматичних зонах і умовах підвищеної вологості. Пінополістирол має малу питому вагу, легкий в монтажі і має високі показники міцності.

утеплення мінватою

Мінеральна вата – не менш популярний матеріал для утеплення будинків. Залежно від використовуваного сировини, розрізняють: скляне волокно (скловата), волокно з металургійних шлаків (шлаковата) і волокно, вироблене з гірських порід (кам’яна вата). Кожен вид мінеральної вати має свої індивідуальні переваги, але об’єднує їх невисока вартість, високий термічний опір і відмінна корозійна стійкість. Вогнестійкість матеріалу досягається за рахунок використання силікатних гірських порід, що запобігає деформації і плавлення при високих температурах