Утеплення фасадів Кучмин яр

Плануючи утеплення фасадів необхідно визначиться з вибором теплоізоляційного матеріалу.

Найбільш поширеними матеріалами для утеплення квартир і будинків є пінопласт і мінеральна вата. Обидва матеріали характеризуються низькими показниками теплопровідності і мають високу пористість. Щоб зрозуміти, який утеплювач вибрати, пінопласт або мінвату, розглянемо між ними різницю.

Переваги та недоліки пінопласту

Утеплення пінопластом – це самий бюджетний і найбільш поширений варіант утеплення фасаду приватних і багатоквартирних будинків. Пінопласт добре зберігає тепло, стійкий до підвищеної вологості. Він має легку вагу, що дає йому перевагу в разі утеплення квартири на високому поверсі, так як цей фактор значно полегшить зусилля при транспортуванні.

Мінусом пінопласту є високі показники горючості. Він починає руйнуватися при впливі температур понад + 80 ° С. З цієї причини пінопласт не рекомендоване використовувати для утеплення приміщень з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.

Утеплення фасаду мінеральною ватою

Мінеральна вата має високі теплоізоляційні показники і високий коефіцієнт паропроникності. Крім цих характеристик, волокниста структура мінвати наділяє її високими звукоподавляющімі властивостями. Вона підходить для утеплення будівель, які знаходяться в зоні підвищеного рівня шуму.

Мінеральна вата відноситься до негорючих матеріалів і здатна витримувати температуру до + 700 ° С. У порівнянні з пінопластом, цей показник дає конкретних переваг. Мінусом даного матеріалу може стати його ціна. Утеплення мінеральною ватою обійдеться трохи дорожче, ніж пінопластом.

Знаючи основні характеристики кожного з наведених теплоизоляторов, підбирайте матеріал виходячи зі своїх цілей і фінансових можливостей.

Команда професіоналів “Дім ремонту” завжди готова проконсультувати Вас по питаннях, пов’язаних з утепленням фасаду будинку. Ми допоможемо прийняти вигідне рішення.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)