Монтаж даху з профнастилу

Монтаж даху з профнастилу

Безкоштовна консультація

Для облаштування покрівлі, захисту даху від протікання, комфортного проживання в приватних будинках і котеджах нерідко використовують профнастил. Це сталеві оцинковані листи товщиною до 1,2 мм, які виготовляються за технологією холодної прокатки. За рахунок високих влагозащитних властивостей матеріал протистоїть корозії. Якісна і надійний дах з профнастилу нерідко покривається полімерним шаром або забарвлюється у відповідний колір. Товщина, висота, ширина – ці параметри враховуються при замовленні профільованих листів. Гофровані трапецієподібні конструкції ідеально підходять для облаштування даху. Якщо вас цікавить покрівля профнастилом, можна замовити монтаж у професіоналів. У роботі майстра використовують матеріал категорії H, який оптимально підходить для перекриттів і покриття різних поверхонь, включаючи покрівельні.

Особливості монтажу і основні етапи

Для правильного укладання профільованих листів потрібно визначити кут нахилу даху. Якщо він менше дванадцяти градусів, рекомендується додатково обробити місця з’єднання силіконовим герметиком. На підготовчій стадії необхідно розрахувати матеріал, підготувати інструменти для роботи. Вибираючи покрівлю даху профнастилом, майстри використовують рулетку, дрилі, ножівку і інше обладнання. Потім вони переходять до наступних етапів:

  • Укладання гідроізоляційних матеріалів. Створення додаткових вентиляційних отворів між покрівельним матеріалом і коньковой планкою.
  • Кріплення кроквяних планок і фіксація обрешітки з поздовжнім напрямком. Без цього покрівля з профнастилу не стане надійним захистом даху. Решетування виконується з бруса або фанери, в прорідженому або суцільному вигляді.
  • Формування карнизного свеса в процесі укладання нижнього ряду. Планка повинна фіксуватися нижче гідроізоляційного шару.
  • Розкрій листів з попередніми виміром на рівній поверхні, їх транспортуванням. Грамотний монтаж профнастилу на дах вимагає скрупульозного підходу і точних розрахунків.

Після зазначених дій можна приступати до безпосередньої фіксації листів на обрешітці. Для цього застосовуються шестигранні саморізи з прокладкою ущільнювача. Укладання починають з торця ската, а потім переходять до монтажу з бічним нахлестом. У місцях стиків використовують бітумну мастику або інший матеріал для ущільнення. Вибір покрівлі з профлиста обумовлений його перевагами. До них відносяться малу вагу, невисока вартість, кольорове розмаїття, тривала експлуатація і стійкість до температурного впливу.

Професійний монтаж покрівлі з профнастилу готові виконати майстра з Києва за доступну оплату. Після фіксації матеріалу проводяться роботи по оформленню фронтоном зрізу, установці коньковой частини, снегозадержателей. Останній монтують в нижній частині схилу. Професійна покрівля даху профнастилом передбачає і теплову ізоляцію. Експерти орієнтуються на мінеральну вату, вибирають матеріал в рулонах або матах. Теплоізоляція обов’язково ховається паробарьером. Він служить додатковим захистом від проникнення вологи і утворення цвілі. Довіряючи монтаж покрівлі з профлиста майстрам з досвідом, ви отримуєте відмінний результат в строго встановлені терміни. У Києві укладання такої покрівлі виконується за доступною ціною.