Машинна штукатурка

Машинна штукатурка

Безкоштовна консультація

Рано чи пізно кожному з нас доводиться стикатися з ремонтними роботами: будинок, дача, офіс. Це може бути ремонт з нуля або ж чергове оновлення обстановки. У будь-якому випадку ми хочемо отримати якісний і естетичний результат. Проблема нерівності поверхні трапляється на кожному об’єкті, незалежно це новобудова або реконструкція старої будівлі. Вирішити цю проблему без застосування сучасного обладнання дуже складно, оскільки вимагає великих часових і трудовитрат. Наша компанія займається якраз вирішенням цієї проблеми – ми виконуємо штукатурні роботи машинним способом.

Вартість машинної штукатурки в Києві 2022

Середня вартість машинної штукатурки стін обходитися від 70 грн за м2 за чорнову штукатурку до 200 грн за м2 за високоякісні роботи по маяках.

Види робіт Ціна, грн. / М2
Гіпсова штукатурка стін (з урахуванням матеріалів) від 200 грн.
Гіпсова штукатурка стін без маяків (з урахуванням матеріалів) від 170 грн.
Гіпсова штукатурка стель (з урахуванням матеріалів) від 280 грн.
Гіпсова штукатурка відкосів (з урахуванням матеріалів) від 200 грн. (Шт.)
Цементно-вапняна штукатурка стін (з урахуванням матеріалів) від 200 грн.
Цементно-вапняна штукатурка стін без маяків (з урахуванням матеріалів) від 170 грн.
Цементно-вапняна штукатурка відкосів (з урахуванням матеріалів) від 200 грн.
Армування стін сіткою (з урахуванням матеріалів) від 80 грн.
Гіпсова штукатурка арок (з урахуванням матеріалів) від 300 грн. (Шт.)
Вартість машинної штукатурки (ціна за роботу) Ціна, грн. / М2
Гіпсова штукатурка стін від 110 грн.
Гіпсова штукатурка стін без маяків від 80 грн.
Гіпсова штукатурка стель від 190 грн.
Гіпсова штукатурка відкосів від 110 грн. (Шт.)
Цементно-вапняна штукатурка стін від 110 грн.
Цементно-вапняна штукатурка відкосів від 110 грн.
Армування стін сіткою від 50 грн.
Гіпсова штукатурка арок від 200 грн. (Шт.)
Консультації , виїзд замірника, складання кошторису безкоштовно

Цілком природно, що, замовляючи роботи по оштукатуренню, замовник бажає бачити високу якість машинної штукатурки стін і стелі, ось тільки для цього слід запросити кваліфікованих фахівців. Сплативши їх послуги, ви заощадите час, а крім того, вам не доведеться нести додаткові витрати на матеріал, який можуть зіпсувати не професійні обробники.

Чому саме компанія “Дім ремонту”

Наша компанія, на відміну від багатьох інших, давно працює в даному сегменті будівельного ринку, тому накопичила чималий досвід. В роботі використовуємо перевірені, ефективні технології, що дозволяють досягати поставлених цілей. Для проведення штукатурних робіт використовуються високоякісні суміші від провідних європейських виробників.

Наша команда складається з професійних майстрів, здатних впоратися з будь-якими поставленими завданнями. Ваші замовлення будуть закінчені в чітко встановлені терміни. Замовляючи штукатурку машинним способом в Києві, зможете істотно заощадити, так як витрата суміші набагато менше, ніж при ручному способі нанесення. Крім того, суміш повністю наноситься на робочу поверхню, чого неможливо домогтися при ручному методі, коли близько 30% розчину виявляється на підлозі і його більше не можна використовувати.

Ще один плюс – вартість. Ціна на машинну штукатурку в Києві доступна кожному. Ми зуміли зробити розцінки прийнятними, щоб цей важливий етап ремонтних робіт не обходився вам занадто дорого. Та й вартість готових сухих збалансованих сумішей нижче у порівнянні з класичними розчинами. Розчин подається під постійним тиском безперебійно, що практично зводить до нуля утворення пустот, покращуючи адгезію з поверхнею. Також знижується ризик помилки при змішуванні різних компонентів сумішей.

Ми гарантуємо високу якість виконання робіт.

На штукатурку ціна в Києві обмовляється відразу, ми працюємо прозоро і відкрито, тому вас не будуть чекати неприємні сюрпризи і підводні камені. Виконання робіт регламентується відповідним договором, наша компанія чітко виконує взяті на себе зобов’язання.

Відео наших робіт в Києві та Київській області

Часті питання по машинній штукатурці