Машинна штукатурка

Машинна штукатурка

Безкоштовна консультація

Рано чи пізно кожному з нас доводиться стикатися з ремонтними роботами: будинок, дача, офіс. Це може бути ремонт з нуля або ж чергове оновлення обстановки. У будь-якому випадку ми хочемо отримати якісний і естетичний результат. Нерівні поверхні можна побачити на кожному об’єкті незалежно від того, новобудова це чи реконструкція старої будівлі. Вирішити цю проблему без застосування сучасного обладнання дуже складно, оскільки це вимагає великих часових і трудовитрат. Наша компанія займається якраз вирішенням цих питань — ми виконуємо штукатурні роботи машинним способом.

Вартість машинної штукатурки в 2024 р.

Середня вартість машинної штукатурки стін обходитися від 70 грн за м2 за чорнову штукатурку до 200 грн за м2 за високоякісні роботи по маяках.

Види робіт Ціна, грн. / М2
Гіпсова штукатурка стін (з урахуванням матеріалів) від 400 грн.
Гіпсова штукатурка стін без маяків (з урахуванням матеріалів) від 350 грн.
Гіпсова штукатурка відкосів (з урахуванням матеріалів) від 360 грн. ( м.пог.)
Цементно-вапняна штукатурка стін (з урахуванням матеріалів) від 380 грн.
Цементно-вапняна штукатурка стін без маяків (з урахуванням матеріалів) від 330 грн.
Цементно-вапняна штукатурка відкосів (з урахуванням матеріалів) від 340 грн. ( м.пог.)
Армування стін сіткою (з урахуванням матеріалів) від 280 грн.
Штукатурка арок (з урахуванням матеріалів) від 600 грн. ( м.пог.)
Вартість машинної штукатурки (ціна за роботу) Ціна, грн. / М2
Гіпсова штукатурка стін від 160 грн.
Гіпсова штукатурка стін без маяків від 130 грн.
Гіпсова штукатурка відкосів від 160 грн. ( м.пог.)
Цементно-вапняна штукатурка стін від 160 грн.
Цементно-вапняна штукатурка відкосів від 160 грн. ( м.пог.)
Армування стін сіткою від 140 грн.
Штукатурка арок від 500 грн. ( м.пог.)
Консультації , виїзд замірника, складання кошторису Київ – безкоштовно
За Київ – 8 грн/км

Цілком природно, що, замовляючи роботи по оштукатуренню, замовник бажає бачити високу якість машинної штукатурки стін і стелі, ось тільки для цього слід запросити кваліфікованих фахівців. Сплативши їх послуги, ви заощадите час, а крім того, вам не доведеться нести додаткові витрати на матеріал, який можуть зіпсувати непрофесійні майстри.

Чому саме компанія “Дім ремонту”

Наша компанія давно працює в даному сегменті будівельного ринку, тому накопичила чималий досвід. В роботі використовуємо перевірені, ефективні технології, що дозволяють досягати поставлених цілей. Для проведення штукатурних робіт використовуються високоякісні суміші від провідних європейських виробників.

Наша команда складається з професійних майстрів, здатних впоратися з будь-якими поставленими завданнями. Ваші замовлення будуть виконані в чітко встановлені терміни. Замовляючи штукатурку машинним способом в Києві, ви зможете істотно заощадити: витрата суміші при використанні такого способу набагато менша, ніж при ручній штукатурці. Крім того, суміш повністю наноситься на робочу поверхню, чого неможливо домогтися при ручному методі, коли близько 30% розчину виявляється на підлозі і його більше не можна використовувати.

Ще один плюс — вартість. Ціна на машинну штукатурку в Києві доступна кожному. Ми зуміли зробити розцінки прийнятними, щоб ремонтні роботи не обходились вам занадто дорого. Та й вартість готових сухих збалансованих сумішей нижче у порівнянні з класичними розчинами. Розчин подається під постійним тиском безперебійно, що практично зводить до нуля утворення пустот, покращуючи адгезію з поверхнею. Також знижується ризик помилки при змішуванні різних компонентів сумішей.

Ми гарантуємо високу якість виконання робіт.

На штукатурку ціна в Києві обговорюється відразу, ми працюємо прозоро і відкрито, тому вас не будуть чекати неприємні сюрпризи і підводні камені. Виконання робіт регламентується відповідним документом, наша компанія чітко виконує взяті на себе зобов’язання.

Відео наших робіт в Києві та Київській області

Часті питання по машинній штукатурці