Промисловий альпінізм

Промисловий альпінізм

Безкоштовна консультація

Метод промислового альпінізму – це можливість виконати різні будівельно-монтажні роботи на висоті. Завдяки спеціалізованому спорядження і альпіністської техніки, висотники отримують доступ навіть у важкодоступні місця.

Відремонтувати фасад, помити вікна, загерметизувати міжпанельні шви, провести монтаж або демонтаж рекламного банера і різних металоконструкцій, а також безліч інших видів робіт на висоті, в тому числі: очищення даху від снігу та бурульок, утеплення фасаду, ремонт покрівлі – кожну з цих послуг зможуть виконати фахівці, які використовують метод промислового альпінізму. У Києві та Київській області такими роботами займається наша фірма.

промышленные альпинисты

Серед наших майстрів немає випадкових людей, а їх досвід роботи в даній сфері дуже великий, що допомагає їм справлятися з самими різними за складністю завданнями. Ми пишаємося своїми працівниками, адже висота – це їх покликання. Вони готові допомогти впорається з будь-яким завданням в будь-який час, а виконання робіт буде проведено на найвищому рівні.

Зростаючі міста, і удосконалюється архітектура робить висотні роботи все більше складніше, а промислових альпіністів більш досконалими і професійними. Ризик для життя – це норма для промислового альпінізму. Постійний адреналін і складні фасади роблять людей в цій професії вузькоспеціалізованими фахівцями, які досконало володіють страхувальним обладнанням і своїм тілом. Промисловий альпінізм не прощає помилок. Якщо ми говоримо про висоту понад 5 метрів, то складність робіт вважається підвищеною. Роботи вище 5 метрів називаються верхолазними, вартість яких збільшується в зв’язку з підвищеним ризиком для життя самих альпіністів. Для виконання робіт в промисловому альпінізмі необхідно мати спеціальну ліцензію.

промальп

Підготовчий етап перед початком висотних робіт один з найважливіших і ретельних моментів для керівника проекту. Халатність тут не припустима. Тому, якщо ви бачите, що керівник не приїхав на підготовчий етап, міняйте підрядника.

Найчастіше для зовнішнього утеплення квартири багатоповерхового будинку вище першого поверху потрібно скористатися послугами промислових альпіністів.

Альпіністам не потрібно застосовувати лісу і автовишки, всі роботи проводяться за допомогою спеціальних “мотузок”.

Абсолютно кожен професійний альпініст в нашій компанії має сертифікат і документи дозволяє допуск на проведення небезпечних робіт з утеплення стін фасадів на висоті.

Явна перевага промислових альпіністів полягає в їх беззастережної мобільності, адже до початку виконання робіт майстру потрібно максимум годину для підготовки.

Ми позбавляємо Вас від зайвої біганини і організуємо доставку матеріалів власним транспортом.