Зовнішня теплоізоляція стін необхідна для вирішення проблем з їх промерзанням в зимовий період, підвищенням вологості в приміщенні і виникненням грибка. Утеплення використовується для боротьби з холодом і зниженням температури в «хрущовках» і блокових багатоповерхівках.

Утеплення стін із зовнішнього боку здійснюється професіоналами компанії “Будинок Ремонту”. При цьому проводиться вибір матеріалу з урахуванням запитів, уподобань і бюджету замовника. Фахівці проводять роботи в Шевченківському районі, строго дотримуючись обумовлені терміни. Утеплення здійснюється відповідно до прийнятих норм, що гарантує якість послуг.

Наша компанія виконує утеплення будинків, використовуючи технологію, яка удосконалилася нашими фахівцями протягом декількох років, в результаті ми маємо масу переваг перед усіма існуючими на сьогоднішній день конкурентами.

Звернувшись в нашу компанію по утепленню фасадів, фахівець виїжджає на адресу, робить завмер і погоджує ціну.

Ми працюємо в наступних мікрорайонах:

  • Нивки
  • Лук’янівка
  • Татарка
  • Дорогожичі
  • Сирець
  • Солдатська слобідка
  • Кудрявець

Шевченківський район був створений згідно з постановою ЦВК УРСР в 1937 році.

Територія Шевченківського району була центром стародавнього Києва. Саме тут розгорталися багато ключові події в історії міста, Київської Русі та України. Тут знаходиться Старокиївська гора, на якій, за переказами, поставив хрест апостол Андрій, тут же імовірно Святий Володимир проводив вибір віри.

На території району розташували свої посольства та представництва понад 50 держав світу.

У жовтні 2001 року район збільшився внаслідок злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)