Підготовка стін до поклейки шпалер

Подготовка стен к поклейке обоев

Безкоштовна консультація

Правильно підготовлена ​​поверхню стін до фінішної декоративної обробки – це важливий етап в проведенні ремонту. Від якості її виконання залежить тривалість збереження естетичного вигляду приміщення. Правильно проведений захід дозволяє отримати абсолютно гладку робочу зону, у якій не має дефектів у вигляді тріщин, сколів або заглиблень.

У чому важливість підготовки стін для клеєння шпалер

Якісна підготовка стін до поклейки шпалер дозволяє вирішити різні завдання:

  • забезпечення міцності приклеювання декоративних полотен;
  • усунення нерівностей, які добре видно при штучному освітленні кімнати;
  • запобігання появи цвілі;
  • поліпшення адгезійних характеристик робочої зони.

Ретельна обробка стінових конструкцій перед їх декоративним оформленням гарантує тривалу службу фінішного покриття. При рівній площині забезпечується економне витрачання декоративного матеріалу.

Як підготувати стіни до ремонту в новобудовах

У новоспоруджуваної будинках підготовка до наклеювання шпалер стін починається з їх штукатурення. Для цього на робочу площину наноситься розчин у вигляді обризга з товщиною 3-9 см. Після його розрівнювання проводиться обробка грунту складом, а потім наноситься фінальний шар штукатурки в 2-4 мм. Він сприяє утворенню міцної захисної плівки, яку необхідно ретельно затерти і відшліфувати за допомогою наждачного паперу.

Бетонні стіни потребують обробки, яка забезпечить краще зчеплення з декоративним матеріалом. Максимальна вирівнювання поверхні можливо при виконанні процесу шпатлювання. У процесі роботи використовуються спеціальні інструменти і міцний склад, яким заповнюються всі поглиблення і тріщини. Після висихання матеріалу можна приступати до його шліфуванні. На цьому етапі підготовка стін під поклейку шпалер передбачає утворення пилу, тому дуже важливо використовувати ЗІЗ, щоб не нашкодити здоров’ю.

Перед наклеюванням декоративних полотен на стіни наноситься грунтовка. Власникам житлових приміщень пропонуються акрилові, мінеральні або алкідні склади, які слід вибирати, враховуючи стан стін. Захисний шар рекомендується наносити, використовуючи спеціальний валик. У важкодоступних місцях можна застосовувати невелику кисть. Поклейка шпалер починається після повного висихання поверхні стін.