Перш за все, зупинимося на утепленні вікон. Одна скляна панель може втрачати майже в 10 разів більше тепла, ніж ізольована стіна. Існує багато переваг і нових технологій утеплення вікон. Найчастіше, в старих рамах з роками утворюються щілини, через які в зимовий час проникає холодне повітря. Саме з цієї причини необхідно утеплити вікна.

У наш час можна користуватися сучасними технологіями. Наприклад, візьмемо шведську технологію, її можна застосовувати як до пластикових, так і дерев’яних вікон. При цьому, допомагає впоратися з шумоізоляцією в приміщенні.

Бажано робити це швидше, не доводячи свій будинок до зимових часів. Але, ніколи не пізно зайнятися ремонтом або заміною.

Утеплення пінопластом та мінватою

Є кілька утеплений, наприклад, утеплення пінопластом і мінватою. Спершу потрібно розібратися, що підходить більше вашого будинку. Якщо система утеплення має полімерну структуру, то минвату використовувати не варто. Пінопласт не пропускає пар, але і не накопичує. Як правило, пара відводиться через стики і нерівності утеплювача. Утеплення стін пінопластом стає дуже актуальним питанням. Це є одним з найпопулярніших і недорогих утеплювачів. Але не забудемо про мінвати, її використовують для теплоізоляції будівель всіх типів – тепломагістралей, трубопроводів. Матеріал виробляють на основі натуральних компонентів. Вибір утеплювача залежить від сфери діяльності. З цієї причини рекомендується радитися з фахівцями, в результаті, прийняти рішення вибору теплоізоляційних матеріалів.

Утеплення фасадів

Утеплення фасадів виконує функцію бар’єру, що захищає від тепла, холоду, шуму і вогню. Також захищає будівлі від погодних умов, зберігає будівлю сухим і безпечним.

Будинок буде надійно захищена від промерзання і появи грибка. Найбільше рекомендують утеплення фасадів поліуретаном. Завдяки своїй універсальності простоті застосування, а також тепловим і акустичними характеристиками поліуретан є матеріалом, який забезпечує кращу ізоляцію для фасадів. Немає нічого кращого, коли тепло в рідних стінах. Тоді відчувається затишок і зручності. Зимовий дискомфорт перестає бути страшним кошмаром. Кожен хоче захистити себе від холоду, мати можливість ходити по будинку не надягаючи на себе кілька светрів. Головне зробити відповідний для вас вибір.

Батиєва гора – історична місцевість в місті Києві. Розташована на схилі пагорба над річкою Либідь і залізницею між Протасовим і Кучминим ярами. Орієнтовні кордону – по вул. Кучмин Яр, початковій ділянці вулиці Волгоградській, вул. Городній і залізницею.

Найближча станція метрополітену: Вокзальна.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)