Утеплення фасадів Батиєва гора

Перш за все, зупинимося на утепленні вікон. Одна скляна панель може втрачати майже в 10 разів більше тепла, ніж ізольована стіна. Існує багато переваг і нових технологій утеплення вікон. Найчастіше, в старих рамах з роками утворюються щілини, через які в зимовий час проникає холодне повітря. Саме з цієї причини необхідно утеплити вікна.

У наш час можна користуватися сучасними технологіями. Наприклад, візьмемо шведську технологію, її можна застосовувати як до пластикових, так і дерев’яних вікон. При цьому, допомагає впоратися з шумоізоляцією в приміщенні.

Бажано робити це швидше, не доводячи свій будинок до зимових часів. Але, ніколи не пізно зайнятися ремонтом або заміною.

Утеплення пінопластом та мінватою

Є кілька утеплений, наприклад, утеплення пінопластом і мінватою. Спершу потрібно розібратися, що підходить більше вашого будинку. Якщо система утеплення має полімерну структуру, то минвату використовувати не варто. Пінопласт не пропускає пар, але і не накопичує. Як правило, пара відводиться через стики і нерівності утеплювача. Утеплення стін пінопластом стає дуже актуальним питанням. Це є одним з найпопулярніших і недорогих утеплювачів. Але не забудемо про мінвати, її використовують для теплоізоляції будівель всіх типів – тепломагістралей, трубопроводів. Матеріал виробляють на основі натуральних компонентів. Вибір утеплювача залежить від сфери діяльності. З цієї причини рекомендується радитися з фахівцями, в результаті, прийняти рішення вибору теплоізоляційних матеріалів.

Утеплення фасадів

Утеплення фасадів виконує функцію бар’єру, що захищає від тепла, холоду, шуму і вогню. Також захищає будівлі від погодних умов, зберігає будівлю сухим і безпечним.

Будинок буде надійно захищена від промерзання і появи грибка. Найбільше рекомендують утеплення фасадів поліуретаном. Завдяки своїй універсальності простоті застосування, а також тепловим і акустичними характеристиками поліуретан є матеріалом, який забезпечує кращу ізоляцію для фасадів. Немає нічого кращого, коли тепло в рідних стінах. Тоді відчувається затишок і зручності. Зимовий дискомфорт перестає бути страшним кошмаром. Кожен хоче захистити себе від холоду, мати можливість ходити по будинку не надягаючи на себе кілька светрів. Головне зробити відповідний для вас вибір.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)