Утеплення фасадів Авіамістечко

Для того щоб було тепло, не завжди потрібно купувати додаткові обігрівачі. Ключове значення в збереженні та створенні тепла в житло виконують вікна, двері і, безумовно, стіни вашого будинку. Стіни в холодний період року охолоджують внутрішнє приміщення. Щоб запобігти мерзнути взимку і комфортно почуватися влітку Вам потрібно утеплення.

Утеплення фасадів – кращий варіант для збереження прохолоди влітку і тепла в опалювальний сезон. Структурні елементи панельних багатоповерхівок, радянських будинків і навіть багатьох сучасних будівель виготовляються з матеріалів з мінімальними показниками енергоефективності, тому мешканцям доводиться переплачувати за комунальні послуги.

Утеплення пінопластом підвищить температуру в кімнаті на 5-7 градусів взимку, і відповідно, затримає холод в жаркий період, а це дозволить мінімум на 30% скоротити витрати на кондиціонування і опалення.

Чому важливо утеплювати свій будинок

Утеплення мінватою або пінопластом зберігає стіни сухими навіть при постійно відкритих вікнах. Покриття створює ефект «термоса», завдяки чому все тепло залишається всередині приміщення, а не «опалює вулицю».

Утеплення квартир також:

  • захистить міжпанельні стики і шви від розгерметизації;
  • поліпшить звукоізоляцію;
  • вбереже стіни від агресивного впливу зовнішнього середовища, різких перепадів температури;
  • виконає декоративну функцію.

Не має значення, який матеріал буде обраний для теплоізоляції, утеплення будинку заощадить бюджет і зробить атмосферу в кімнатах більш затишною і комфортною!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)