Що необхідно дізнатися перед тим як утеплювати будинок або квартиру?
Перше (і основне) – знайти перевірену компанію з утеплення фасадів, обговорити всі важливі деталі по виконанню робіт і за термінами здачі об’єкта.

І, якщо ви знайшли професіоналів – залишається тільки вибрати вид утеплення, а все інше зроблять фахівці!
Отже, яким матеріалом утеплювати фасад? Існує кілька варіантів і ось найпопулярніші з них:

  • Утеплення пінопластом.
  • Утеплення мінватою.

Як ви розумієте, у кожного матеріалу є свої переваги і теплоізоляційні властивості у них приблизно однакові, от тільки мінвата менш горюча, ніж пінопласт. Тут важливо обговорити всі з компанією-підрядником і бажано показати об’єкт перед початком робіт.

Давайте розберемося який матеріал краще використовувати при утепленні різних фасадів

Пінопласт

Має високі показники тепло і шумоізоляції при досить доступною ціною. Пінопластом можна утеплювати фасади всіх видів. Цей матеріал зручний у використанні і довговічний.
З недоліків – як уже, зазначалося, висока горючість і схильність «атакам» всіляких гризунів.
Висновок: якщо будинок знаходиться поза пожежонебезпечних зон – сміливо вибирайте цей вид утеплення.

Мінвата

Не горить і не плавиться навіть при дуже високих температурах. Також має високі показники тепло і шумоізоляції. Мінвата «дихає», тобто пропускає повітря (при цьому теплоізоляція не губиться) і є екологічним матеріалом, який не приносить шкоди здоров’ю людини.

Висновок: матеріал відмінно підійде для утеплення фасаду, але у вологому середовищі краще буде вибрати пінопласт.
Як бачимо, однозначної відповіді на питання, що краще пінопласт або мінеральна вата, просто не існує. У кожного з них є свої недоліки і значний ряд переваг.

Чоколівка – історична місцевість Києва. Розташована між Солом’янці, Олександрівської Слободкой, залізницею та Міжнародним аеропортом «Київ» («Жуляни»). Орієнтовними межами Чоколовки є залізниця Київ-Фастів, Повітрофлотський проспект, Чоколівський бульвар і Аеродромна вулиця. Центральні магістралі – Повітрофлотський проспект і Чоколівський бульвар.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)