Утеплення фасадів Олександрівська слобідка

У публікаціях, які зачіпають теорію і практику утеплення фасадів, можна простежити одні й ті ж проблеми – помилково цікавлять потенційних клієнтів в першу чергу: можливість економії без втрати якості і де знайти таких будівельників, монтажників, які в собі об’єднають дві головні умови – і фахівці класні і недорого беруть. Що вже говорити про якість матеріалів при виборі утеплення пінопластом або утеплення мінватою.

Норми, що існують на сьогоднішній день, які з’явилися за останні п’ятнадцять років, вимагають будувати, як багатоповерхівки так і цілі житлові масиви, тільки за енергозберігаючими технологіями.

Велика кількість, побудованих понад тридцять років будинків, вносять свою лепту в теплові втрати в країні і вимагають термінового утеплення фасадів, хоча б на рівні окремих квартир.

Частіше за інших, саме проживають в такого роду будинках люди, мають нарікання на роботу сумнівного роду фахівців, так як утеплення пінопластом або утеплення мінватою вимагає необхідні кваліфікацію та досвід, що в свою чергу стоїть не дуже дешево.

На жаль, мешканці, з об’єктивних, але не зовсім виправданим причин, намагаються заощадити там де не треба. Головним питанням при переговорах на виконання робіт є: “Скільки нам це буде коштувати?” і, як правило, такий початок і є початком проблем, супутніх утеплення фасадів багатоквартирного будинку.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)