Шпаклювальні роботи

Шпаклювальні роботи

Безкоштовна консультація

  • Шпаклівка стелі
  • Шпаклівка стін

Все рано чи пізно стикаються з таким заходом, як ремонт. Незалежно від того, де будуть проводитися роботи (своє житло, промислове поміщене, нове або перевірене часом будівля), як правило, оцінюється стан поверхонь, а саме підлоги, стін і стелі.

Дуже часто при ремонті потрібні шпаклювальні роботи. Дані заходи забезпечують підвищення естетичного вигляду після демонтажу колишнього покриття (фарба, лак, шпалери, плитка і т.д.) або будівництва. Після таких робіт поверхня стає шорсткою, з безліччю западин і горбів. Вкрай важливо підвищення експлуатаційних характеристик стін, підлог, стель, щоб уникнути появи на них тріщин, сколів, відпадання фасадних покриттів і т.д., що при безграмотному підході може статися в майбутньому.

Виконуються шпаклювальні роботи в п’ять етапів:

  1. Нанесення спеціальним шпателем першого шару суміші, що вирівнює (шпаклівки). Дуже важливо, щоб шар був досить тонкий.
  2. Залежно від нерівності поверхні повторюють ще нанесення тонкого шару два-три рази.
  3. Дається час на висихання нанесених шарів шпаклівки.
  4. Виконується нанесення фінішної суміші (шпаклівки) для усунення дрібних дефектів, таких як мікротріщини, мікроямкі та інші.
  5. Після висихання всіх шарів поверхню затирається «шкурою» для отримання ідеально рівного результату.

Також необхідно враховувати нюанси при виборі суміші для шпаклівки стін, стелі або підлоги. Вона підбирається з урахуванням особливостей оброблюваного матеріалу (дерево, гіпсокартон, цегла, бетон і т.д.). Ще потрібно звернути увагу на призначення ремонтується приміщення.

При виборі матеріалів потрібно враховувати токсичність, швидкість висихання, щільність, прозорість, пластичність, еластичність сумішей для шпаклівки стін, стелі, підлоги.

Важливим моментом є підбір інструментарію для шпаклівки. Він повинен бути максимально зручним в роботі, легким, мати гладку робочу поверхню, щоб не залишати нерівності при шпаклівці стелі або стін.

Шпаклювальні роботи – досить трудомісткий і делікатний процес, так як від нього залежить подальший естетичний вигляд приміщення. По можливості цю роботу краще довірити справжнім професіоналам своєї справи. Тоді шпаклівка стелі або стін буде виконана на високому рівні якості. При цьому вартість цих послуг знаходиться на цілком доступному рівні.