Оздоблення фасаду «шубою»

Отделка фасада шубой

Безкоштовна консультація

Зовнішнє оздоблення при будівництві будинку має велике значення. Облицювання будівлі повинна бути максимально практичною і довговічною, а також добре поєднуватися з навколишньою територією. На ринку сьогодні багато різних матеріалів. Одним з найкращих варіантів вважається облицювання будинку шубою.

Чому штукатурка називається «шубою»

Декоративна штукатурка Шуба отримала свою назву не просто так. Справа в тому, що зовні вона схожа на хутро, який розташовується на внутрішній стороні дублянки. Це покриття має ряд переваг:

  • вона з легкістю переносить перепади температури і високу вологість, що забезпечує високий захист поверхні будівлі;
  • будовою може бути надано будь-який відтінок;
  • дизайн поверхні можна урізноманітнити, скориставшись простими прийомами – наприклад, додавши в розчин зернисті компоненти;
  • так як вага штукатурки невеликий, вона майже не робить істотне навантаження на фундамент і стіни.

Недоліків штукатурка шуба практично не має. Єдиний нюанс – у неї шорстка фактура, що призводить до скупчення пилу.

Оптимальний варіант для обробки – використання вже готової суміші. Розводити штукатурку водою в даному випадку немає ніякої необхідності, єдине, що потрібно – ретельно перемішати суміш міксером. Варто відзначити, що штукатурка представлена в широкому асортименті – будь-яка людина, який вирішив змінити вигляд свого будинку, з легкістю підбере для себе оптимальний варіант.

Якщо вас цікавить обробка шубою, можна скористатися сухою сумішшю. Попередньо необхідно розбавити її певною кількістю води, а потім ретельно перемішати. На упаковці завжди позначається співвідношення води і штукатурки.

Як підготувати підставу

Виконати підготовку стіни досить просто. Спочатку потрібно змочити її поверхню, а потім зробити рівними ті ділянки, які необхідно, для цього використовують штукатурну суміш. Наступний крок – нанесення власне «шуби». При приготуванні розчину слід врахувати важливий момент – чим густіше він буде, тим крупніше виявиться фактура штукатурки.

Специфіка нанесення

Є кілька методів нанесення. Популярний варіант – нанесення розчину через сітку, яку краще натягнути на дерев’яну раму. Потім конструкція встановлюється біля стіни і переміщається уздовж неї. Розчин накидається на сітку за допомогою кельми. Можливо нанесення штукатурки за допомогою механічної машинки – це більш сучасний метод.

Поширений зараз спосіб – з використанням компресора і спеціального пістолета. Наноситься штукатурка просто, від працівника тільки потрібно утримувати інструмент на певній відстані від стіни. Зазор визначається з урахуванням характеристик пістолета. Важливо наносити розчин рівномірно. Нерівність пізніше затираються за допомогою звичайного шпателя. Наносять штукатурку зазвичай в кілька шарів.

Відео наших робіт в Києві та Київській області