Оздоблення фасаду «шубою»

Отделка фасада шубой

Безкоштовна консультація

Зовнішнє оздоблення при будівництві будинку має велике значення. Облицювання будівлі повинна бути максимально практичною і довговічною, а також добре поєднуватися з навколишньою територією. На ринку сьогодні багато різних матеріалів. Одним з найкращих варіантів вважається облицювання будинку шубою.

Чому штукатурка називається «шубою»

Декоративна штукатурка Шуба отримала свою назву не просто так. Справа в тому, що зовні вона схожа на хутро, який розташовується на внутрішній стороні дублянки. Це покриття має ряд переваг:

  • вона з легкістю переносить перепади температури і високу вологість, що забезпечує високий захист поверхні будівлі;
  • будовою може бути надано будь-який відтінок;
  • дизайн поверхні можна урізноманітнити, скориставшись простими прийомами – наприклад, додавши в розчин зернисті компоненти;
  • так як вага штукатурки невеликий, вона майже не робить істотне навантаження на фундамент і стіни.

Недоліків штукатурка шуба практично не має. Єдиний нюанс – у неї шорстка фактура, що призводить до скупчення пилу.

Оптимальний варіант для обробки – використання вже готової суміші. Розводити штукатурку водою в даному випадку немає ніякої необхідності, єдине, що потрібно – ретельно перемішати суміш міксером. Варто відзначити, що штукатурка представлена в широкому асортименті – будь-яка людина, який вирішив змінити вигляд свого будинку, з легкістю підбере для себе оптимальний варіант.

Якщо вас цікавить обробка шубою, можна скористатися сухою сумішшю. Попередньо необхідно розбавити її певною кількістю води, а потім ретельно перемішати. На упаковці завжди позначається співвідношення води і штукатурки.

Як підготувати підставу

Виконати підготовку стіни досить просто. Спочатку потрібно змочити її поверхню, а потім зробити рівними ті ділянки, які необхідно, для цього використовують штукатурну суміш. Наступний крок – нанесення власне «шуби». При приготуванні розчину слід врахувати важливий момент – чим густіше він буде, тим крупніше виявиться фактура штукатурки.

Специфіка нанесення

Є кілька методів нанесення. Популярний варіант – нанесення розчину через сітку, яку краще натягнути на дерев’яну раму. Потім конструкція встановлюється біля стіни і переміщається уздовж неї. Розчин накидається на сітку за допомогою кельми. Можливо нанесення штукатурки за допомогою механічної машинки – це більш сучасний метод.

Поширений зараз спосіб – з використанням компресора і спеціального пістолета. Наноситься штукатурка просто, від працівника тільки потрібно утримувати інструмент на певній відстані від стіни. Зазор визначається з урахуванням характеристик пістолета. Важливо наносити розчин рівномірно. Нерівність пізніше затираються за допомогою звичайного шпателя. Наносять штукатурку зазвичай в кілька шарів.

Ціна нанесення штукатурки “шуба” 2021

Найменування робіт Ціна грн, м2
Оздоблення фасаду декоративною штукатуркою «шуба» від 90 грн.
Оздоблення відкосів декоративною штукатуркою «шуба» від 80 грн.
Оздоблення колон декоративною штукатуркою «шуба» від 110 грн.
Одношарове фарбування або грунтовка кварцовим складом від 70 грн
Армування сіткою і клейовим двошаровим розчином від 90 грн.
Оштукатурювання поверхні (шар штукатурки до 30мм) від 160 грн.
Оштукатурювання поверхні (шар штукатурки більш 30мм) від 210 грн.
Оштукатурювання відкосів від 140 грн. (м/пог.)
Грунтовка поверхні стін від 20 грн
Збірка будівельних лісів недорого
Виїзд замірника, консультації, складання кошторису безкоштовно

Відео наших робіт в Києві та Київській області

Часті питання про штукатурку шуба

Популярні фактури декоративної штукатурки фасаду