Утеплення фасадів Героїв Дніпра

Чи замислювалися ви коли-небудь, чому у нас не літо круглий рік?
Чому ми повинні носити теплі речі, а не купальники і сандалі?)

Чому ми не влаштовуємо карнавал, як в Бразилії щороку?
Чи не загоряємо на балконі в обідню перерву з холодним коктейлем в руках ??

А замість цього ми щороку купуємо теплий одяг і взуття, кутається в шарфи і намагаємося швидше потрапити додому після роботи.

Але! Потрапляємо ми додому, а там … Знову холодно !!! Та ну що ж таке !!!! І ми починаємо судорожно шукати причину низької температури в нашій квартирі: погане опалення, старі вікна і будинок … .і т.д. і т.п А виявляється, що все банально …. Квартиру треба утеплювати!

Значить, якщо хочете взимку в квартирі «Бразилію», то потрібно дуже детально вивчити питання утеплення квартир.

Утеплення будинку – головний засіб від неприємних зимових квитанцій комунальних служб. Використання правильних матеріалів і дотримання технології дозволить економити на опаленні до 30%. При цьому вам буде не тільки тепліше взимку, але прохолодніше влітку. Установка утеплення дуже допоможе тим, хто живе в будинках з поганим опаленням, або на останніх поверхах. Так ви зможете підтримувати комфортну температуру при будь-якій погоді, що дозволити забути про холод, застудах і нежиті.

А почати потрібно, як і на будь-якому карнавалі, з покупки костюма).
У нашому випадку-вибрати матеріали.

Найголовніше, на що треба звернути увагу-це вага пінопласту, який вказаний на упаковці. Запам’ятайте, чим легше упаковка, тим менше щільність листа, тонше пінопласт і, природно, менше здатність обігріти ваш будинок. Це дійсно найдешевший промисловий матеріал для утеплення.

Утеплення стін пінопластовими листами на сьогоднішній день стало класикою. В результаті виходить дуже тепло, відносно недорого, досить міцно і надійно. За часом експлуатації, закритий шаром штукатурки пінополістирол може служити дуже довго. Виробники гарантують термін служби фасаду з пінополістирольних плит без капремонту протягом 30 років.

Пінопласт це кращий «карнавальний костюм» для вашої квартирки)) І утеплювати її потрібно обов’язково тільки їм.
Пінопласт здорово заощадить ваші гроші. Пінопласт товщиною 10см, по своїй теплопровідності дорівнює півтораметрової цегляній стіні. При цьому, якщо утеплити пінопластом, економія на стеновом камені і роботі по його укладанні в рази перекриє вартість пінопласту. Пінопласт володіє відмінними тепло- і звукоізоляційні властивості, не вбирає воду. Використання присадок піднімає температуру займання до 220 ° С, завдяки чому він менш пожежонебезпечний, ніж деревина. Влітку пінопласт допомагає утримати прохолоду в квартирі, що є приємним бонусом)) Якщо взимку пінопласт дозволяє ефективно зберігати тепло всередині приміщення, то влітку, пінопласт допомагає зберігати холод.

Пінопласт – це найзручніший і податливий будівельний матеріал в роботі. Його можна різати ножем або ножівкою. У ньому легко можна зробити будь-який отвір або поглиблення. Це властивість дуже сильно використовується будівельниками при конструюванні фігурних елементів фасаду будівлі.

Тому, коли будете вибирати «плаття», зверніть увагу на цей фасон!))

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (48 оценок, среднее: 4,69 из 5)