В даний час у жителів Виноградаря дуже гостро стало питання на рахунок холодних і не утеплених квартир, зараз це недозволена розкіш мати квартиру з холодними і сирими стінами. Адже потрібно постійно користуватися огрівальним обладнанням, так як тепло просто вивітрюється, а обігрівачі накручують величезні числа на лічильниках. Ви запитаєте, як же цього уникнути?

Компанія “Дім Ремонту” щиро піклується про ваше здоров’я і комфорт! Ми виробляємо утеплення квартир на Виноградарі. Наші роботи ви можете побачити по всьому місту. Ми беремося за роботу будь-якої складності, незалежно від поверху, на якому знаходиться квартира, все це завдяки бригаді промислових альпіністів.

У компанії Дім Ремонту ви знайдете:

  1. Екологічно чисті матеріали. Ми працюємо тільки з перевіреними роками виробниками матеріалів, які відрізняються від інших своєю якістю і довговічністю.
  2. Прозорі ціни. Плюс нашої компанії в тому, що у нас не скачуть ціни, тобто та вартість за утеплення, яку ви отримаєте на початку – залишиться такою ж і в завершенні робіт!
  3. Досвідчена команда професіоналів. Ми працюємо в цій сфері вже більше 11 років і в зв’язку з цим маємо величезний стаж і досвід роботи. Ми не зупиняємося на досягнутому, вдосконалюємося з кожним днем!
  4. Документація. Протягом всіх етапів роботи, ви з легкістю зможете подивитися на всю документацію. Ми представимо вам документи, які пройшли всі юридичні етапи.
  5. Гарантія. Кожному клієнту, в завершенні робіт надається гарантійне обслуговування.

У наш час існує декілька способів утеплення квартир: зовнішнє і внутрішнє. Виходячи з досвіду, великим попитом у населення користується перший спосіб утеплення.

Переваги зовнішнього утеплення стін:

  1. Тепло в будинку; Завдяки утепленню, ви зможете відчути затишну атмосферу в домі, відчуття свята вас буде радувати кожен день!
  2. Захист стін від зовнішніх впливів, атмосферних опадів;
  3. Економія грошей. Так як опалювальні прилади вам більше не знадобляться, ви істотно заощадите гроші на електроенергії!
  4. Індивідуальне оформлення фасаду, згідно з вашими смаковими уподобаннями.
  5. Захист стін від грибка, вогкості і цвілі. Все це сприятливо позначиться на вашому здоров’ї.

Якщо ви цінуєте якість і довговічність роботи, згуртовану команду фахівців, професійні поради – то ви звернулися за адресою!

Виконаємо фасадні роботи будь-якої складності в найкоротші терміни, з повним дотриманням технології. Якість, терміни і порядність гарантуємо.

Виноградар – історична місцевість, житловий масив міста Київ побудований за проектом архітектора Едуарда Більського. Розташований на північно-західній околиці міста. На сході прилягає до місцевостям Вітряні гори і Пріорка, на півдні – до Мостицька масиву, території агрокомбінату «Пуща-Водиця», на заході – до озера Синього. Основні магістралі – проспекти Правди, Свободи і Георгія Гонгадзе (раніше – проспект Радянської України).

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)