Утеплення фасадів Поділ

Будівля втрачає тепло через вікна і двері, дах, стіни, фундамент, підвал і підлогу першого поверху. Тому в будинку потрібно утеплити всі конструкції і в першу чергу – фасади. Адже на них припадає від 30% тепловтрат.

Утеплення фасаду – це термоизоляционная, захисна, декоративна зовнішня облицювання з використанням різних ізоляційних матеріалів.

Стіни будівель можна утеплювати зовні, зсередини і в зазорі між стіновими матеріалами (так звані тришарові стіни). Кращим способом утеплення є зовнішня теплоізоляція стін (фасадне утеплення). Цей спосіб рекомендується не тільки тому, що він не зменшує площу приміщення будинку, а й тому, що він оптимальний для збереження структурних характеристик стін. Встановлюючи утеплювач зовні, стіни практично не піддаються впливу негативних температур і вологи.

Утеплення фасадів – чому це важливо

Основними джерелами втрати тепла в будинку є стіни і фасад. Ізоляція фасаду включає використання пенополистирольной ізоляції, скловати або мінеральної вати, пінополіуретану або фенольной піни, покритих армованої цементної, мінеральної або синтетичної обробкою і штукатуркою.

Мета утеплення фасаду – знизити загальний коефіцієнт теплопередачі за рахунок додавання матеріалів з низькою теплопровідністю.

Зовнішня ізоляція стін в будівлях є важливим фактором досягнення теплового комфорту для мешканців. Утеплення також необхідно для зниження енергоспоживання систем опалення та охолодження. Зовнішня ізоляція стін зменшує як небажані втрати тепла (взимку), так і небажаний приплив тепла (влітку).

Системи утеплення зовнішніх стін

Утеплення пінопластом

Утеплювач з спіненого полістиролу – це економічний легкий утеплювач з полістиролу, який зазвичай використовується для ізоляції квартир. Структура з закритими осередками дозволяє ізоляції затримувати повітря і уповільнює передачу тепла до більш холодного повітря.

Мінеральна вата

Утеплення мінватою забезпечує виняткові характеристики завдяки негорючої ізоляції. Ізоляція з мінеральної вати має відмінні акустичні властивості, що знижують зважений звуковий індекс від 5 до 8 дБ, і відмінні екологічні властивості (придатна для вторинної переробки).

Фенольна ізоляція

Це жорстка термореактивна фенольная серцевина без волокон, облицьована склотканиною. Фенольна ізоляція має відмінну теплопровідність і сприяє підвищенню теплоеффектівності фасадів і меншою загальній товщині конструкції. Ця система ізоляції зазвичай використовується для малоповерхових будинків, а саме в новобудовах або в реконструйованих будинках.

Вентильована система

Це рішення призначене для використання в конструкції з дерев’яним каркасом, що включає повністю вентильований порожнину. Його можна використовувати в поєднанні з відкритими або закритими дерев’яними панелями, структурними ізоляційними панелями (SIPS) або сталевим каркасом з легкої сталі.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)