Утеплення фасадів Караваєві дачі

Ми звикли все відкладати на потім. Складну роботу, вивчення чогось нового, важливі слова, свою мрію. І навіть наступ зими. Тепле пальто або черевики ми купуємо, тільки коли вже дме холодний вітер, а про лижи згадуємо, коли бачимо перший сніг.
А що, якщо ми подумаємо про зиму задовго до її настання? Варіант для роздумів – послуги з утеплення квартир і будинків. Адже це відмінний спосіб зберегти тепло і знизити комунальні платежі за опалення. Тепла пора року найкомфортніша пора для утеплення фасадів. Поки на вулиці немає морозів такі роботи пройдуть максимально ефективно.

Прийнявши рішення утеплятися, відразу виникає питання: «А який матеріал краще?

Найпопулярніші матеріали – це пінопласт і мінеральна вата.
Пінопласт складається з полістирольних гранул, які наповнені повітрям і ізольовані один від одного. Тому він такий легкий. А це добре для теплоізоляції. Випускається у вигляді плит різної товщини. Проста технологія дозволяє красиво і швидко утеплити будинки і багатоповерхівки. Утеплення пінопластом має свої переваги:

  • легкість і зручність при обробці фасаду
  • вологостійкість
  • вартість матеріалу

Однак він не стійкий проти дрібних шкідників і не використовується для утеплення фасадів дев’ятиповерхових і вище будинків.

Мінвата – це силікатні розплави гірських порід або розплави доменних шлаків.

Термостійкість мінвати 600-700 градусів, тому такий матеріал не горить. За рахунок щільності має хорошу звукоізоляцію і вологостійкість. Випускається різної товщини і щільності в рулонах і плитах. Утеплення мінватою дає такі переваги:

  • вогне-та теплостійкий матеріал
  • екологічність і безпеку
  • стійкість до дрібних гризунів
  • можна використовувати для висотних будинків

Вибір утеплювача завдання не просте, і без консультацііспеціаліста рішення може бути неправильним, а результатнулевим. І краще визначитися задовго до наступленіяхолодов, щоб взимку в будинку було тепло і затишно.

Караваєві дачі – історична місцевість, житловий масив міста Києва. Розташований між Шулявці та Відрадним, вулицями Янгеля, Смоленської, Гарматній, Відрадним проспектом і залізницею.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)