Утеплення фасадів Мінська

Втрати енергії через холодні стіни складають 40-70% від загальної потреби в теплі. Проблему збереження енергоресурсів так чи інакше нам доведеться вирішувати, тому що енергоносії на світовому потсоянно ринку дорожчають, а це призводить до збільшення собівартості вироблених товарів, послуг і збільшення витрат на утримання приміщень.

Досягти мети можливо лише шляхом утеплення фасадів квиртіри, так як втрати тепла призводять до збільшення витрат на опалення. Якщо утеплення стін від холоду виконано грамотно, то це дає можливість налаштувати потрібний рівень тепла в приміщенні. У літні місяці дана система діє інакше: теплоізоляція не дозволяє стінам прогріватися, а значить, температура буде практично постійною.

Відсутність теплоізоляції може привести до процесу розвитку грибків, а в наслідок і появи чорної цвілі, від якої, до речі сказати, дуже важко позбутися. Вдихувані суперечки небезпечні для здорової людини, не кажучи вже про дітей. При утепленні, однакова температура стін і повітря всередині приміщення не дасть виникнути конденсату і відповідно вогкості.

Зовнішнє утеплення фасаду – завдання трудомістке, і забирає кілька днів. Але при цьому в ній немає нічого складного, а тому з роботою впорається навіть людина з мінімальним досвідом в ремонті або будівництві.

Зробити утеплення стін пінопластом зовні у випадку з багатоповерхівками практично неможливо самому. Обов’язково доведеться викликати фахівців зі складним обладнанням. А ось приватний будинок можна без проблем утеплити своїми руками, причому ніяких специфічних інструментів не знадобиться, а ціна питання цілком доступна. Так Ви не тільки заощадите, але і будете знати, що робота проведена дійсно правильно.

Навіщо утеплювати будинок

Утеплення квартири – головний засіб від неприємних зимових квитанцій комунальних служб. Використання правильних матеріалів і дотримання технології дозволить економити на опаленні до 30%. При цьому вам буде не тільки тепліше взимку, але прохолодніше влітку, адже теплоізоляційний шар дозволяє підтримувати будь-яку температуру всередині житлової конструкції.

Утеплення квартири пінопластом дуже допоможе тим, хто живе в будинках з поганим опаленням, або на останніх поверхах. Так ви зможете підтримувати комфортну температуру при будь-якій погоді, що дозволити забути про холод, застудах і нежиті.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)