Кожен власник приватного будинку або квартири знає, наскільки важливо утеплення фасаду. Адже від цього буде залежати температура в будинку в холодну пору року. Сьогодні існує величезна кількість матеріалів для комфортного утеплення приміщення. Давайте ознайомимося з ними докладніше.

Утеплення пінопластом вважається найпопулярнішим в даний час. Все завдяки доступній вартості матеріалу і простоті монтажу. Однак є й недоліки. Матеріал швидко кришитися і вважається сильно займистих.

Мінвата є максимально якісним утеплювачем для фасаду будинку. Це негорючий матеріал. Стійка до різких перепадів температур. Дуже проста в установці, впорається з монтажем можна самостійно.

Кудрявець (Кудрявська гора) – історична місцевість і струмок в столиці України місті Києві. Розташований уздовж вулиці Січових Стрільців, охоплює південні схили над Глибочицькій вулицею. Назва походить від дерев і чагарників чагарника, які живописно «кучерявилися» в цьому колишньому передмісті Києва.

На Кудрявці прокладені вулиці Кудрявська і Бульварно-Кудрявська, Кудрявський провулок (тепер не існує) і Кудрявський узвіз.

Струмок Кудрявець є притокою річки Глибочиці (тепер обидва течуть в колекторі).

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)