Утеплення фасадів Відрадний

Утеплення фасадів – не розкіш, а засіб збереження тепла в будинку і навіть, в деякому роді, арт-об’єкт. Ви вважаєте, що ми – одна з багатьох компаній, що пропонують свої послуги по утепленню фасадів прозаїчним пінопластом або ексклюзивної мінватою? В такому випадку, пропонуємо Вам ознайомитися із зразками наших робіт, як то кажуть, на власні очі.

Утеплення квартир і будинків актуально з багатьох причин: старі панельні будинки слабо утримують тепло, жителі новобудов намагаються економити на паровому опаленні. Наші фахівці допоможуть вам визначитися з вибором матеріалів для утеплення фасаду.

Утеплення фасадів житлових будинків

Вартість опалення житла зростає, а тепліше не стає. У приміщенні як і раніше холодно, сиро, кути покриваються грибком, тому що тонкі або пошкоджені стіни пропускають вологу всередину. Заощадити гроші на оплату комунальних послуг та оновити застарілий фасад можна використовуючи підходящий матеріал для теплоізоляції будівлі.

Утеплення фасаду будинку пінопластом

Легкі квадратні плити товщиною від 3 до 15 сантиметрів. Матеріал не пропускає вологу в житло, але кришиться після тривалого впливу сонячних променів. Тому пінополістирол штукатурять поверх сітки. Утеплення пінопластом виробляється швидко, якщо роботу виконають досвідчені монтажники. Будинок буде як новий зовні, теплий всередині.

Утеплення фасаду будівлі мінеральною ватою

Прямокутні плити щільністю від 70 до 135 кг / м³. Крізь утеплювач добре циркулює повітря, завдяки цьому не з’являється цвіль. Утеплення мінватою допоможе зберегти тепло квартири під час сильного морозу. Матеріал не горить, підходить для промислових приміщень, де трапляються пожежі. Вата важкувата в транспортуванні, але легко кріпиться до стін. Покривати ватяні панелі потрібно клейовим розчином, армуючої склосіткою, штукатуркою.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)