Утеплення фасадів Ірпінь

Виконаємо утеплення фасадів в Ірпені, працюємо з пінопластом і мінватою. Надаємо гарантію на роботи.

При великих обсягах надамо хороші знижки, особливо при утепленні глухих, торцевих стін. Перші поверхи квартир робимо за приємними цінами, дешевше ніж у інших.

Також ми утеплюємо фасади приватних будинків мінеральною ватою або пінопластом. Утеплення під ключ. Досвід утеплення більше 10 років!

Утеплимо будинок, квартиру якісно і в обумовлені терміни!

Надаємо договір і гарантію!

Для утеплення фасаду квартир ми використовуємо тільки якісні матеріали. Сітку для армування фасаду ми беремо 145 і 160 щільності, яка складається зі скловолокна і запобігає розтріскуванню фасаду. Пінопласт використовуємо п’яти сантиметрової і десяти сантиметрової товщини відповідно, щільність 25 або 35 за бажанням замовника.


Наша компанія вже утеплила в Ірпені не одну тисячу квадратних метрів фасаду квартир. Ми займаємося утепленням стін з 2009 року і маємо величезний досвід в цій сфері. У нас бригади досвідчених альпіністів – фасадчиків, всі професійно і відповідально підходять до роботи, тому ви можете бути спокійні і впевнені в якості виконання робіт по теплоізоляції стін.

Для замовлення робіт з утеплення фасадів в Ірпені телефонуйте за номером (063) 533 13 74 Завжди раді новим клієнтам, чекаємо Ваших дзвінків, з ув. компанія “Дім Ремонту”.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)