Оздоблення фасаду “баранець”

Отделка фасада барашек

Безкоштовна консультація

Для облицювання зовнішніх стін часто використовуються стійкі до несприятливих до зовнішніх чинників оздоблювальні матеріали. Декоративна штукатурка «Баранець» надає фактурний вид будь-якій поверхні. Вона складається з зв’язує речовини, мінеральних включень. Завдяки останнім формується шорстка поверхня. Назву цей вид обробки отримав за аналогію з шерстю однойменної тварини.

Переваги

Оформлення «баранцем» фасаду будівлі не займає багато часу. До плюсів відносять:

  • простоту використання;
  • прийнятну вартість;
  • довговічність;
  • можливість колеровки.

Іноді матеріал застосовують для обробки під’їздів, стоянок, холів та інших громадських місць.

Склад суміші для обробки «Баранець» містить гранули в діаметрі до 1,5 мм. За рахунок цього готова структура легко рівно розподіляється. Витрата матеріалу невеликий, але він залежить від розміру гранул.

Види

Для обробки фасаду будинку «баранцем» можна придбати різні варіанти:

  • Акриловий. Створює тонкий декоративний шар. У складі є водна полімерна дисперсія на акрилових компонентах. Цей тип стійкий до ультрафіолету, бруду, низьких температур. Зазвичай продається в готовому вигляді до використання.
  • Силіконовий. Це еластичний матеріал, тому підходить для обробки будь-яких будинків, не дає розривів при усадки. Відрізняється підвищеними паропроникними властивостями. Оздоблення фасаду «Баранець» в цьому виконанні прослужить до 20-25 років.
  • Мінеральний. Недорогий вид, в якому в якості бази для мінеральної крихти застосовується цементний розчин. Зазвичай продається в сухому вигляді. Перед використанням розводиться водою.

Технологія застосування

Перед нанесенням декоративної штукатурки робочу зону готують. З неї прибирають пил. Нерівні поверхні усувають, тріщини покривають шпаклівкою. Після цього стіну покривають ґрунтовкою для кращого зчеплення фінішного покриття з поверхнею.

Коли нанесений склад висохне, можна проводити основні роботи. При самостійному приготуванні суміші коректний від виробника. Розчин перемішується ретельно до консистенції сметани. Можна для цих цілей використовувати спеціальний міксер, дриль.

Нанесення «Баранця» на фасад не вимагає поспіху. Штукатурку майстри наносять в безперервному режимі. Після майстер видаляє надлишки. Можна пройтися по поверхні шпателем, поставленим під кутом.

Оздоблювальний склад структурується близько 15 хвилин, заздалегідь розрахуйте зону обробки. На великих ділянках зручніше працювати з помічником.

Відео наших робіт в Києві та Київській області