Цементна машинна штукатурка

Безкоштовна консультація

Для створення стійкого оздоблювального матеріалу використовується машинна штукатурка. Вона передбачає використання спеціального обладнання, певних знань від майстрів. Склади на цементній основі відрізняються надійністю і міцністю. Вони можуть використовуватися як для обробки поверхонь всередині приміщення, так і зовні.

Плюси

Цементна машинна штукатурка – варіант, що дозволяє робити ремонт з відновленням штукатурних шарів. Матеріал відмінно зчіплюється з підставою, тому не доведеться його спеціально готувати, проводити додаткові заходи. Його використовують для обробки приміщень з нестабільним мікрокліматом, наприклад, у ванних, на кухнях.

До переваг відноситься:

  • тривала життєздатність приготованого розчину;
  • висока міцність висохлої поверхні;
  • доступна вартість.

Завдяки використанню для проведення робіт спеціальних машин в кілька разів скорочується час виконання робіт. При необхідності бригада за один робочий день зможе обробити всі стіни в приміщенні до 200 кв. м.

Цементна штукатурка машинного нанесення дає менше усадки, ніж при використанні складів для виконання робіт вручну. Через це знижується ймовірність появи на стінах нерівностей. Машинний метод дозволяє заощадити склад. Наприклад, на 1 кв. м. механічним способом потрібно 13 кг, а для обробки ручним – 16 кг.

Використання добавок

Для поліпшення властивостей цементної штукатурки використовуються модифіковані добавки. Вони покращують фізико-хімічні характеристики створеної суміші. Для звукоізоляції виробники додають керамзит, шлак або пемзу. Є вогнестійкі добавки. Вони протистоять відкритого полум’я, ідеальні для зон на кухні, для обробки котелень або топкових приміщень.

Маємо приклади застосування перліт, піно крихта і інші теплоізоляційні матеріали. Вони дозволяють зробити приміщення більш теплим, але не обтяжують матеріал.

Види

Є два основних типи:

  • цементно-вапняний;
  • цементно-піщаний.

Цементно-вапняна машинна штукатурка відрізняється пластичністю і зручністю при нанесенні. Гашене вапно під впливом вуглекислого газу з повітря відновлюється. Утворюється міцний вапняк. Сам процес сушіння такого матеріалу, нанесеного товщиною в 3 см, буде сохнути від 5 до 7 днів. Відновлення триває ще кілька років. Завдяки цьому штукатурка буде ставати тільки міцніше.

Цементно-вапняний тип може використовуватися для поверхонь:

  • з бетону;
  • цегли;
  • газобетону;
  • залізобетону.

Широке застосування цей оздоблювальний матеріал отримав в декоративній обробці фасадів. Для додання потрібного відтінку до складу додаються барвники, мармур або скло. Він не боїться вологості і перепадів температур. Нанесення матеріалу машинним способом відбувається з урахуванням рекомендацій заводу-виробника обладнання.

Цементно-піщана машинна штукатурка відрізняється міцністю і забезпечує надійне зчеплення з поверхнею. Чи не доведеться особливо готувати кладку, склад приклеїться практично до будь-якої поверхні. Відрізняється суміш вологостійкість, тому актуальна для обробки ванної, санвузла.

Цементно-піщана штукатурка випускається в трьох типах. Жирні склади доповнюються високими марками клінкеру для виключення появи тріщин. Нормальні типи припускають збільшення обсягу кварцу до 5 частин. Є і худий вигляд з великою кількістю піску. Прості суміші можуть витримати до 50 циклів замерзання-відтавання.

Для виконання робіт з використанням спеціальних машин варто вибирати суміші з підвищеною пластичністю і збільшеним часом схоплювання. Це дозволить виконувати всі роботи в строк.

Вартість цементної машинної штукатурки в Києві 2021

Середня вартість машинної штукатурки стін обходитися від 70 грн за м2 за чорнову штукатурку до 200 грн за м2 за високоякісні роботи по маяках.

Види робіт Ціна, грн. / М2
Цементно-вапняна штукатурка стін (з урахуванням матеріалів) від 200 грн.
Цементно-вапняна штукатурка стін без маяків (з урахуванням матеріалів) від 170 грн.
Цементно-вапняна штукатурка відкосів (з урахуванням матеріалів) від 200 грн.
Армування стін сіткою (з урахуванням матеріалів) від 80 грн.
Вартість машинної штукатурки (ціна за роботу) Ціна, грн. / М2
Цементно-вапняна штукатурка стін від 110 грн.
Цементно-вапняна штукатурка відкосів від 110 грн.
Армування стін сіткою від 50 грн.