Для створення стійкого оздоблення використовується машинна штукатурка. Вона передбачає використання спеціального обладнання, певних знань від майстрів. Склади на цементній основі відрізняються надійністю і міцністю. Вони можуть використовуватися як для обробки поверхонь всередині приміщення, так і зовні.
Плюси
Цементна машинна штукатурка – варіант, що дозволяє робити ремонт з відновленням штукатурних шарів. Матеріал відмінно зчіплюється з поверхнею, тому не доведеться її спеціально готувати, проводити додаткові заходи. Його використовують для обробки приміщень з нестабільним мікрокліматом, наприклад, у ванних, на кухнях.
До переваг відноситься:
- тривала життєздатність розчину;
- висока міцність висохлої поверхні;
- доступна вартість.
Завдяки використанню для проведення робіт спеціальних машин в кілька разів скорочується час виконання робіт. При необхідності бригада за один робочий день зможе обробити всі стіни в приміщенні до 200 кв. м.
Цементна штукатурка машинного нанесення дає менше усадки, ніж при використанні складів для виконання робіт вручну. Через це знижується ймовірність появи на стінах нерівностей. Машинний метод дозволяє заощадити суміш. Наприклад, на 1 кв. м. механічним способом потрібно 13 кг, а для обробки ручним – 16 кг.
Використання добавок
Для поліпшення властивостей цементної штукатурки використовуються модифіковані добавки. Вони покращують фізико-хімічні характеристики створеної суміші. Для звукоізоляції виробники додають керамзит, шлак або пемзу. Є вогнестійкі добавки. Вони протистоять впливу відкритого полум’я, ідеальні для зон на кухні, для обробки котелень або топкових приміщень.
Маємо приклади застосування перліту, піно крихти та інші теплоізоляційні матеріали. Вони дозволяють зробити приміщення більш теплим, але і не обтяжують матеріал.
Види
Є два основних типи:
- цементно-вапняний;
- цементно-піщаний.
Цементно-вапняна машинна штукатурка відрізняється пластичністю і зручністю при нанесенні. Гашене вапно під впливом вуглекислого газу з повітря відновлюється. Утворюється міцний вапняк. Сам процес сушіння такого матеріалу, нанесеного товщиною в 3 см, буде сохнути від 5 до 7 днів. Завдяки цьому штукатурка буде ставати тільки міцніше.
Цементно-вапняний тип може використовуватися для поверхонь:
- з бетону;
- цегли;
- газобетону;
- залізобетону.
Широке застосування цей оздоблювальний матеріал отримав в декоративній обробці фасадів. Для додання потрібного відтінку до складу додаються барвники, мармур або скло. Він не боїться вологості і перепадів температур. Нанесення матеріалу машинним способом відбувається з урахуванням рекомендацій заводу-виробника обладнання.
Цементно-піщана машинна штукатурка відрізняється міцністю і забезпечує надійне зчеплення з поверхнею. Не доведеться особливо готувати кладку, склад приклеїться практично до будь-якої поверхні. Відрізняється суміш вологостійкістю, тому актуальна для обробки ванної, санвузла.
Цементно-піщана штукатурка випускається в трьох типах. Жирні суміші доповнюються високими марками клінкеру для виключення появи тріщин. Нормальні типи припускають збільшення обсягу кварцу до 5 частин. Є і тонкий з великою кількістю піску. Прості суміші можуть витримати до 50 циклів замерзання-відтавання.
Для виконання робіт з використанням спеціальних машин варто вибирати суміші з підвищеною пластичністю і збільшеним часом схоплювання. Це дозволить виконувати всі роботи в строк.
Вартість цементної машинної штукатурки в Києві 2022
Середня вартість машинної штукатурки стін обходитися від 70 грн за м2 за чорнову штукатурку до 200 грн за м2 за високоякісні роботи по маяках.
Види робіт | Ціна, грн. / М2 |
---|---|
Цементно-вапняна штукатурка стін (з урахуванням матеріалів) | від 240 грн. |
Цементно-вапняна штукатурка стін без маяків (з урахуванням матеріалів) | від 180 грн. |
Цементно-вапняна штукатурка відкосів (з урахуванням матеріалів) | від 240 грн. |
Армування стін сіткою (з урахуванням матеріалів) | від 150 грн. |
Вартість машинної штукатурки (ціна за роботу) | Ціна, грн. / М2 |
---|---|
Цементно-вапняна штукатурка стін | від 140 грн. |
Цементно-вапняна штукатурка відкосів | від 140 грн. |
Армування стін сіткою | від 100 грн. |
Відео наших робіт в Києві та Київській області
Часті питання по цементній машинній штукатурці
Так, якщо для цього застосовується цементно-піщана суміш. При правильному налаштуванні обладнання і плюсовій температурі фасад будівлі можна обробити під “баранець” або “короїд”.
При штукатурці стін з використанням спеціального обладнання звичайні суміші для ручного нанесення не підходять. Для штукатурки стін даними способом застосовуються суміші з дрібним розміром зерна, що мають в складі певні добавки, які не засмічують шланги, патрубки і трубки штукатурної станції.
Як правило, для внутрішньої штукатурки застосовується гіпсові і вапняні розчини. Цементні і теплоізоляційні розчини більше підходять для зовнішньої обробки, але в деяких випадках використовуються і для внутрішньої обробки.
Вапняні та гіпсові розчини застосовуються, як правило, в приміщеннях з бетонними або цегляними стінами і перекриттями, де вологість повітря становить не більше 60%.
Цементні і цементно-вапняні розчини служать для штукатурення приміщень з підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати, підвальні приміщення і гаражі.
Під цементну штукатурку, вапняну штукатурку: перед нанесенням штукатурного розчину, поверхню основи необхідно зволожити і зробити набризк розчину з великим вмістом цементу.
Під гіпсову штукатурку: підстава під штукатурку повинна бути сухою і не замерзлим, очищеним від пилу і сторонніх часток. Необхідно усунути великі нерівності. У бетонних підстав, при необхідності, видалити окалину і опалубку. Залежно від ступеня вологопоглинання підстав, їх слід заґрунтувати: універсальною глибокопроникаючою ґрунтовкою Бетоконтакт
Механізована штукатурка сохне також, як і звичайна. Цементно-піщаний розчин зазвичай сохне близько 2-4 тижнів. Максимальний термін висихання гіпсової штукатурки не перевищує 5 днів. На часові показники впливають товщина штукатурного шару, температурний режим, специфіка стінового матеріалу.
Можна, в добре опалювальному приміщенні або за відсутність такого встановити повітряні обігрівачі. Штукатурка стін в зимовий період в неопалюваному будинку вимагає нагріву приміщення тепловими гарматами. Найкращий варіант= це прогрівання самої стіни до температури + 18-20С, а потім підтримання тепла повітря на рівні від +5 до +15 градусів до тих пір, поки штукатурний розчин не схопиться і не набере свою міцність.
Великий необхідності в цьому немає, досить зміцнити кути і розташовані поруч різні конструкційні матеріали, методом проклеювання скло-тканинної сітки, яка захищає поверхню від утворення тріщин, і бере на себе навантаження, пов’язані з поступовою зміною температури і вологості повітря.
Очевидним достоїнством механізованої штукатурки є ідеально рівна гладка поверхня стін. Проте клеїти шпалери можна тільки на гіпсову штукатурку після обробки поверхні ґрунтовкою глибокого проникнення. При чорнової обробці цементно-піщаною сумішшю без додаткової обробки виходить занадто зерниста поверхня, що є не найкращим варіантом для тонких полотен шпалер. Але і шпалери клеїти без штукатурки теж не найкраще рішення. У частині забарвлення, істотних обмежень немає, але краще заздалегідь виконати шпаклівку стін.
Обов’язково, якщо хочете отримати якісний (більш економічний) результат. За допомогою штукатурки нескладно вирівняти стіни і точно вивести кути по 90 °. В іншому випадку, доведеться вирівнювати стіни за допомогою збільшення товщини клею, що дуже дорого. Крім того, виникають труднощі з витримкою кута і знижується якість фінішного покриття.
Ми працюємо за договором. До приїзду бригади і доставки матеріалів на об’єкт ви нічого не платите. Після проведення всіх робіт і оплати 100% вартості робіт, ми даємо гарантію 60 місяців або 5 років!
Істотно більше, ніж нанесення традиційним способом (вручну), так як намет штукатурного розчину відбувається під тиском і сприяє збільшенню адгезії (зчеплення) з оштукатуриваемой поверхнею.
У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об’єкта.