Машинна штукатурка стін

Машинная штукатурка стен

Безкоштовна консультація

Машинна штукатурка – один з найбільш популярних способів роботи зі стінами на даний момент. Дуже багато будівельних компаній вже давно перейшли на цю технологію. Вона зручніше, вигідніше, робота займає набагато менше часу, ніж при класичних заходах.

Переваги машинної штукатурки стін очевидні. По-перше, завдяки такому способу штукатурка лягає на поверхню рівно з першого разу. Робітникам не потрібно кожного разу після виконаної роботи перевіряти рівність стін. По-друге, штукатурка стін машинним попитом – це економія часу. Адже з її допомогою робочі можуть обробити дійсно велику площу за короткий термін. Ще варто відзначити, що механізована штукатурка стін – хороший захист від пошкоджень, тріщин і т.д.

Незалежно від того, як надалі будуть експлуатувати стіни, якщо вони були оштукатурені таким способом, поява дефектів знижується до мінімуму. На відміну від стандартного рішення механічна штукатурка стін не вимагає подальших виправних робіт, наприклад, шпаклівки. Адже після неї стіни дійсно стають дуже рівними і гладкими. Це дозволяє переходити на наступні етапи роботи, очищати стіни, готувати їх до фарбування або поклейки шпалер.

Також одним з головних плюсів технології є і фінансова сторона. Незважаючи на те, що даний новий спосіб здається витратним, машинна штукатурка стін під фарбування – це той випадок, коли інноваційна технологія дешевше старої. Це насправді так. Через певні особливості автоматичного замішування витрата суміші, яка потрібна для робіт, знижується. Таким чином, виходить, що відбувається економія коштів. Даний спосіб стає все більш популярним.

Незважаючи на те, що це новий спосіб, і він не є дорогим, якість штукатурки від цього не страждає. Машинний спосіб дозволяє отримати абсолютно приголомшливий результат. Зробивши стіни саме за допомогою нього, ви відразу забираєте всі проблеми, такі як недовговічний ремонт. Машинна штукатурка стін під шпалери – якість, довговічність та економія.

Звичайно, потрібно знати і розуміти, де саме застосовується дана технологія, адже всюди нею скористатися не вийде. Найчастіше, це оздоблювальні роботи внутрішніх стін, підготовка до фінішної обробки. Машина штукатурка набула поширення і при обробці зовнішніх стін, іноді використовується в малярних роботах, навіть для заливки підлоги. Дана технологія асоціюється з універсальністю, практичністю, економією і довготривалим результатом.

Часті питання по машинній штукатурці стін