Оздоблення фасаду “американка”

Отделка фасада американка

Безкоштовна консультація

Декоративна штукатурка є чудовою альтернативою шпалер, плитці або панелям. Історія штукатурки тягнеться ще з давніх часів, але сьогодні для її нанесення використовуються сучасні технології. У складі декоративного матеріалу використовуються практично всі ті ж компоненти, що і раніше. Змінилися хіба що допоміжні речовини, удосконалився технологічний процес виготовлення.

Що представляє американка

Американка – це вид декоративної штукатурки, яка відрізняється легкістю нанесення на поверхню. Вона характеризується різноманітною гамою кольорів і фактурою. Шпаклівка американка має низку особливостей і переваг. Використовуючи для обробки фасаду американку, можна домогтися унікального і неповторного дизайну. А значить, вигідно виділити свій будинок серед інших. Матеріал має відмінні шумоподавляющіе і звукоізоляційні характеристики. Покриття такий штукатуркою надійно захищає і зміцнює стіну, а також не дає їй забруднитися. Декоративна штукатурка американка в порівнянні з іншими видами штукатурки найдоступніша за ціною. Фінішне покриття такої шпаклівкою може істотно заощадити бюджет при ремонті.

Популярні колекції

Сьогодні на ринку можна придбати американку на будь-який смак і колір. Найбільш затребувані колекції:

  • Industry. Штукатурка американка має дрібну фракцію, що дозволяє приховувати нерівності і інші недоліки робочої поверхні. Тому підготовка стіни до нанесення шпаклівки в цьому випадку мінімальна, що прискорять процес фінішних робіт.
  • Facade. Застосовується при оформленні фасадів. Така штукатурка володіє підвищеною стійкістю до різних погодних умов і механічних пошкоджень. Фракція тут велика, тому підготовка поверхні повинна бути ідеальною.
  • Comfort. Тут акцент зроблений на комфорті, чистоті і легкості. Колірна гамма визначається бежевими, нюдовимі, ​​сірими відтінками і багатьма іншими.
  • Office. У даній колекції переважають виключно яскраві і насичені кольори, здатні прикрасити будь-яку будівлю.

Сучасне будівництво дозволяє клієнтам використовувати неординарні рішення, здатні заощадити бюджет, надати будівлям свіжий подих. Декоративна американка цікава своїми зовнішніми даними, простий нанесення, легкістю в обслуговуванні, розмаїттям кольорів і колекціями.

Ціна нанесення штукатурки “американка” 2022

Найменування робіт Ціна грн, м2
Оздоблення фасаду декоративною штукатуркою «американка» від 110 грн.
Оздоблення відкосів декоративною штукатуркою «американка» від 100 грн.
Оздоблення колон декоративною штукатуркою «американка» від 130 грн.
Одношарове фарбування або грунтовка кварцовим складом від 70 грн
Армування сіткою і клейовим двошаровим розчином від 90 грн.
Оштукатурювання поверхні (шар штукатурки до 30мм) від 160 грн.
Оштукатурювання поверхні (шар штукатурки більш 30мм) від 210 грн.
Оштукатурювання відкосів від 140 грн. (м/пог.)
Грунтовка поверхні стін від 20 грн
Збірка будівельних лісів недорого
Виїзд замірника, консультації, складання кошторису безкоштовно

Часті питання про штукатурку американка

Популярні фактури декоративної штукатурки фасаду