Утеплення фасадів Оболонь

Часто задається питання серед будівельників: чим краще утеплити будинок або квартиру? Пінопласт і мінвата однаково добре утримує тепло. Однак, ці два матеріали відрізняються.

Відзначимо, що мінвата існує різних видів. Але сьогодні ми поговоримо про матеріал базальтового типу. Цей варіант більш ефективний і його властивості порівнюють з властивостями пинопласта.

Утеплення пінопластом: де рекомендовано?

Цей матеріал ідеально підійде для утеплення місць з високим рівнем вологості. Тому стане правильним рішення для утеплення фундаментів. Також пінопласт утеплюють конструкції, які знаходяться під землею.

Будівельники застосовують пінопласт для утеплення горизонтальною і вертикальною частин будинку, а також для ізоляції внутрішніх і зовнішніх стін приміщення.

Утеплення пінопласном часто використовують для дахів у випадку відсутності вентиляції і для перекриттів між поверхами, щоб зберегти тепло.

Утеплення мінватою: де застосовується?

Мінватою варто утеплювати будинки з дерева, щоб зберегти дихаючі властивості стін. Цей матеріал використовують для утеплення горищ та дахів.

Матеріал витримує температуру до 1000 С, тому застосовується в місцях, де предмети сильно нагріватися.

Мінеральну вату будівельники вибирають для ізоляції шуму. Плитами мінеральної вати обгортають теплові, газові та інші види труб.

Який матеріал вибрати для утеплення фасадів?

Фасади будинків можна утеплювати і мінеральною ватою і пінопластом. Два матеріалу характеризуються високим показником теплоізоляції і шумопоглинання. Однак пінопласт щільніше, тому є ризики появи після утеплення будинків “містків холоду”. Але це недолік не завадив матеріалу отримати велику популярність при утепленні фасадів. Головна перевага пінопласту – висока стійкість до вологи. Крім цього пінопласт можна покрити протипожежними сумішами, захистивши його від загоряння. А минвату краще застосовувати для утеплення внутрішніх приміщень.

Ми хочемо звернути Вашу увагу на кілька важливих нюансів. Давайте розглянемо два основні варіанти в порівняльній таблиці:

Утеплення пінопластомУтеплення мінватою
+ Підходить для тимчасових конструкцій+ Регуляція мікроклімату за рахунок теплообміну
– погана звукоізоляція+ Хороший звукоізоляційний матеріал
+ Популярніший в утепленні квартир через легкості монтажу+ Стійкий до вогню при утепленні дерев’яних будинків
– можливість пошкодження гризунами+ Довговічність, слабка усадка вати
+ Один із самих економічних варіантів+\- оптимальна ціна
+ Зручна і легка транспортування матеріалу– велика маса, отже, підвищується вартість доставки

Тепер Ви готові до холодної зими!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)