Утеплення фасадів Сирець

Як створити комфортний мікроклімат у вашому будинку, при цьому заощадити витрати на опалення взимку, а влітку – на кондиціонування? Відповідь на це питання – в якісному зовнішньому утепленні.

Як це у нас виходить? Перш ніж приступити до будь-яких робіт наші інженери проводять ретельні теплотехнічні розрахунки: визначається мінімальна товщина утеплювача відповідно до важливими критеріями і вимогами санітарно-епідеміологічних правил. «Точка роси» виводиться в шар утеплювача, і пар вже не конденсується в товщі стіни.

Для зовнішнього утеплення використовується практично паронепроникний ізолятор – пінополіуретан. А так як «точка роси» виводиться в шар пінополіуретану, який не вбирає вологу, то водяні пари не конденсуються. В результаті, виходить суха і здорова стіна.

А чи знаєте ви, що через зовнішні стіни тепло з обігрівається будівлі, а з ним і всі ваші витрати на енергію, моментально виходить назовні – за 1 рік, через 1 кв.м. втрачається близько 150 кіловат-годин енергії.

Ми знаємо, як зменшити цей показник до 15 кіловат-годин шляхом зовнішнього утеплення фасадів будівель! Він не тільки зміцнює стіни, але і служить відмінним підставою для теплоізоляції будівель – скорочує втрати тепла з будівлі на 90%, захищає каркас будівлі від зовнішнього впливу і не впливає на вибір оздоблення фасаду, запобігає скупчення в стіні вологості і її гниття.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)