Утеплення фасадів Монтажник

Ми знаємо, як скоротити витрати на енергоносії і комунальні платежі.

Один з найефективніших способів – утеплення фасадів.

Розглянемо види утеплювачів.

Утеплення мінватою: які переваги

Мінеральна вата має ряд властивостей, які роблять її вигідним варіантом для утеплення квартир, будинків, промислових і комерційних будівель.

  1. Низький коефіцієнт теплопровідності свідчить про хорошому збереженні тепла усередині будівель.
  2. Стійкість до впливу високих температур. Не горить.
  3. Висока паропроникність визначає коло її застосування. Фахівці рекомендують утеплювати мінватою несучі конструкції з дихаючих матеріалів. Тільки цю теплоізоляцію застосовують для вентилювати фасаду.
  4. Екологічність.
  5. Утеплення будинків мінватою – рішення на довгі роки. Термін служби теплоізоляції становить 50 років.

Характеристика пінополістиролу

Утеплення пінопластом будинку або квартири не рекомендується, оскільки цей матеріал малої міцності, а теплоізоляційні властивості гірше, ніж у полістиролу. Пінополістирол – матеріал високої міцності, стійкий до вологи. Його застосовують для ізоляції стін з повітронепроникних матеріалів. Полістирол не накопичує і не пропускає пар. Застосування сучасних технологій виробництва зробило цей ізоляційний матеріал більш екологічним. Раніше при виготовленні утеплювача використовували фреон, негативно впливає на навколишнє середовище. Зараз виділення шкідливих для здоров’я газів відсутній. Єдиний критерій, за яким пінополістирол поступається мінеральній ваті, – це горючість.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)