Утеплення фасадів Оболонський район

Усім відоме прислів’я «Готуй сани влітку», а це означає, що перед приходом зимової холоднечі все частіше власники квартир замислюються над утепленням свого житла.

Сьогодні поговоримо про те, як утеплити своє гніздечко не тільки всередині, а й зовні, щоб отримати від цього максимальний результат.

В основному, тепло приміщення втрачається наступними шляхами:

  • стіни;
  • вікна;
  • двері;
  • підлога і стеля;
  • вентиляція.

Тепловтрати – це завжди погано, адже крім того, що ви і ваші домочадці будете мерзнути і хворіти взимку, вам загрожують ще й протяги, цвіль і псування майна. Саме грамотне утеплення квартир допоможе не тільки зробити мікроклімат житла оптимальним, але і істотно заощадити на оплаті рахунків.

Як утеплити стіни?

Утеплення стін – найбільш відома практика поліпшення мікроклімату в квартирі. Розрізняють два види утеплення: внутрішнє і зовнішнє утеплення будинків.

Найбільш часто використовують:

  • Утеплення пінопластом – легкий і недорогий матеріал, простий в монтажі, але дуже крихкий;
  • Утеплення екструдованим пінополістиролом – міцний, довговічний, але пожежонебезпечний;
  • Утеплення мінватою – негорюча, хороша тепло- і звукоізоляція, але висока вартість.

Внутрішнє утеплення стін

Цей варіант використовують в наступних випадках:

  • Житло знаходиться близько до ліфтовій шахті або сходовій клітці;
  • Неможливість утеплення фасадів будинків.

Врахуйте: внутрішнє утеплення зменшує площу житла, а недотримання технології підвищує ризик утворення грибків і плісняви. Перед початком робіт стіни повинні бути оброблені якісним антисептиком, також обов’язково використовувати пароізоляційні плівки високої якості.

Зовнішнє утеплення стін

Утеплення фасадів будинку – це складна технологія, так що зверніться до професіоналів, не варто цим займатися самому. Інакше замість утепленої стіни ви можете отримати накопичення вологи і, як наслідок, – цвіль і руйнування стіни. А згодом утеплення взагалі може деформуватися і відвалиться.

Зовнішнє утеплення стін – найдорожчий, але найефективніший спосіб збереження тепла. Але врахуйте, що тільки однієї квартири – рішення спірне. Кращих результатів дозволить досягти комплексне утеплення багатоповерхівки. Це зовнішнє утеплення всіх квартир, встановлення індивідуального теплового пункту, заміна вікон і дверей в під’їзді, а також утеплення даху і підвалу.

Як утеплити вікна?

Найпростіший і надійний спосіб утеплити вікна – поміняти склопакети. Хорошим рішенням буде встановити подвійний склопакет, а якщо ваш клімат відрізняється суворістю – то і потрійний.

Якщо поміняти пакети не представляється можливим – використовуйте підручні методи. Оновлення ущільнювачі на рамах, наклейте теплозберігаючих плівку на скло або закрийте герметиком тріщини. Також не забувайте про утеплення балконів і лоджій, адже вони можуть стати причиною великих тепловтрат.

Як утеплити двері?

З дверима працює той же правило, що і з вікнами: якщо є можливість замінити новою моделлю – замініть.

Але можна знизити тепловтрати і підручними методами:

  • Щітки для дверей. Їх встановлюють за допомогою затиску, клейкої стрічки або самореза на нижню частину дверного полотна.
  • Накладний утеплювач. Краще вибрати щільний матеріал, а не поролон.

Якщо під вашими дверима є щілина – зробіть поріг і перемістіть дверний отвір нижче.

Як утеплити підлогу і стелю?

У власників квартир на першому і останньому поверхах є свої нюанси з тепловтратами – це підлога і стеля відповідно. Сирі підвали і продуваються даху можуть легко зіпсувати мікроклімат в квартирі.

Утеплити стелю ви завжди зможете за допомогою:

  • Пінопласту;
  • Мінеральної вати;
  • Поліпропілену і ін.

Кожен з цих матеріалів має свою унікальну технологію використання, так що проконсультуйтеся з фахівцями, а по можливості найміть професіоналів для того різання цих робіт.

Утеплити підлогу на першому поверсі можна так само, як і на всіх інших: нанести гідроізоляцію і спеціальні будівельні суміші, встановити каркас і укласти утеплювач. Так само можна покласти теплу підлогу – водяну, електричну або інфрачервону.

Ми працюємо в наступних мікрорайонах:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (49 оценок, среднее: 4,69 из 5)