Утеплення фасадів Печерський район

Старі промислові споруди, багатоповерхівки радянських часів не витримують випробування часом. На стінах можлива поява тріщин і відколів. Компанія Монтажник пропонує надійне утеплення фасадів будівель. Роботи проводять монтажники-альпіністи з великим досвідом роботи на висоті.

Утеплення будівель здійснюється в кілька етапів. це:

  • Закладення щілин і сколів.
  • Установка утеплювача.
  • Нанесення верхнього шару штукатурки.

Теплоізоляція будівель проводиться з урахуванням особливостей робочих стінових поверхонь. У роботі використовуються кращі матеріали з терміном служби не менше 10 років.

Згодом старі фасади втрачають свою захисну функцію. Через шар штукатурки і стара цегла починає просочуватися волога стає незатишно проживати в приміщеннях. Одне з кращих рішень в даному випадку – утеплити фасад.

Вибір матеріалу

Зазвичай в якості утеплювача вибирають різні матеріали. Одним з кращих є наприклад пінопласт. Його листи мають зручну форму для укладання на фасаді. Матеріал легкий і не дає додаткове навантаження на стіни будинку.

Пінопласт забезпечує високий рівень шумоізоляції. Він не пропускає вологу, надійно захищає фасад від впливу опадів. Як захисний матеріал, він довговічний, не боїться перепадів температур, витримує сильні морози.

Нітрохи не гірше, як утеплювач для фасаду, зарекомендувала себе мінеральна вата. Кращі зразки цього матеріалу ви зможете придбати тут. Являє собою повністю нетоксичний і екологічний матеріал. Легка по вазі і зручна в укладанні.

Вата добре захищає стіни від вуличних шумів, гігроскопічна. Більше підходить для утеплення дерев’яних або каркасних фасадів. Всі властивості дерева при такому покритті зберігаються. Варто віддавати перевагу базальтової мінеральній ваті, так як плити цього матеріалу досить тверді і не розшаровуються згодом.

Єдиним недоліком цього матеріалу є здатність вбирати вологу. Тому при установці ватних плит на фасад варто робити невеликий повітряний зазор. Це запобігає намокання шару утеплювача.

Як встановлювати утеплювач

Утеплювач на фасад встановлюється двома методами: мокрим і сухим. Перший передбачає розташування декількох шарів. На фасад накладається утеплювач, зверху армована сітка, а поверх неї – шар штукатурки.

Мокрий метод утеплення фасаду підійде для будь-якого матеріалу. Він порівняно простою для самостійного виконання. А головне досить дешевий. Тільки вимагає постійного догляду за фасадом.

При сухому способі утеплення застосовується лати. Вона встановлюється на фасад, після чого за допомогою спеціального клею кріпиться утеплювач. Поверх нього слід встановлювати гідроізоляцію і вітрозахист.

Для цього добре підходить застосування пародіффузіонной гідроветрозащітной мембрани. По верху кріплять облицювання. Дуже красиво, як облицювальний матеріал на фасад виглядає сайдинг. Можна використовувати панелі під дерево. Вони виглядають найбільш органічно.

Якісні послуги з утеплення фасадів

Комфортна температура в будинку в холодний період року багато в чому залежить від здатності стін утримувати тепло. Якщо ви витрачаєте багато грошей на опалення, а в житлових приміщеннях холодно навіть у відлигу, варто замовити додаткове утеплення фасадів. Ці роботи якісно і в строк виконує будівельна компанія Дім Ремонту. Залишайте заявки на сайті, і вам гарантований відмінний результат.

Широке коло послуг

За індивідуальним запитам “Дім Ремонту” надає ряд послуг з утеплення приватних будинків, квартир в багатоповерхівках. Досвідчені робітники, вони ж будівельні альпіністи з допуском до виконання робіт на висоті, в обумовлені терміни виконують:

  • утеплення квартир;
  • утеплення фасадів;
  • теплоізоляцію будинків;
  • утеплення балконів;
  • герметизацію швів;
  • оновлення фасадів;
  • утеплення під’їздів;
  • інші висотні роботи.

Після закінчення всіх робіт вам не доведеться возитися з оформленням документів на новий фасад. Компанія має всі сертифікати та дозволи на проведення висотного будівництва. Для надання вам гарантії законності і якості всіх зроблених будівельних робіт ви укладаєте спеціальний договір.

У цьому документі обумовлюються всі умови для надання послуг, а також їх загальна вартість. Згідно з існуючим правилом, перед початком виконання всіх фасадних робіт ви вносите передоплату в розмірі 50% всіх підрахованих засобів. Решта суми виплачується після прийому об’єкта.

Ваші вигоди

Для замовлення послуг з утеплення стін і фасадів підходить саме компанія Дім Ремонту. Звернувшись сюди, ви отримуєте ряд вигод. По-перше, всі роботи виконуються на високому рівні. Використовуються передові будівельні технології і найкращі і якісні матеріали.

По закінченню всіх будівельних робіт утеплювати стіни і фасад мають привабливий вигляд і виглядають естетично в навколишньому екстер’єрі. Споруджений утеплення чи не порушує архітектурну гармонію будівель.

Після утеплення квартири або приватного будинку вам не доведеться додатково включати взимку опалювальні електроприлади. Атмосфера і температура в житлових приміщеннях буде зберігатися комфортною навіть в сильні морози. А ви заощадите на енергоресурсах.

Ті, у кого в будинку автономне опалення, значно заощадять паливних матеріалах. В оброблені герметиком стики стін не будуть пробиватися містки холоду, а утеплювач охоронить стіни і фасад від промерзання.

Ми працюємо в наступних мікрорайонах:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (48 оценок, среднее: 4,69 из 5)