Забезпечити свій будинок теплом в зимовий сезон і зберегти прохолоду влітку, при цьому істотно економлячи енергоресурси, можна за допомогою утеплення фасаду зовні. Головними критеріями при виборі теплоізоляційних матеріалів є теплопровідність, вологостійкість і паропроникність.

Утеплення пінопластом

Пінопласт володіє хорошими ізоляційними і вологостійкими якостями, але вразливий до дії сонячних променів і легко загорається

Утеплення мінватою

Основними достоїнствами мінвати є звукоізоляція, паропроникність і огнестойкость.Із недоліків слід відзначити можливість вбирання вологи і, як наслідок, втрату ізоляційних якостей
Ще дуже важливий момент при утепленні будинку або квартири: купити якісні матеріали та довірити роботу перевірених фахівців.

Черепанова гора (укр. Черепанова гора) – історична місцевість Києва, піднесення між вулицями Еспланадної, Анрі Барбюса, Госпітальної та Євгена Коновальця. Назва «Черепанова гора» виникло після 1815 року, коли київським цивільним губернатором був Павло Сидорович Черепанов (тут знаходилася його садиба). Згодом на Черепанової горі був розбитий Олексіївський парк. У 1913 році поблизу від Черепанової гори була влаштована Всеросійська промислова і сільськогосподарська виставка, для якої найкращі архітектори Києва звели високохудожні дерев’яні та кам’яні павільйони. З 1920-х років тут розміщувався Червоний стадіон. У 1937 році почалося будівництво стадіону імені Хрущова (тепер Національний спортивний комплекс «Олімпійський», реконструювався в 1966-1967 і 2010-2011 роках). На Черепанової горі розташовані Київський університет фізкультури і спорту, готель «Русь».

Станція метро – «Олімпійська».

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)