Утеплення фасадів Чабани

Зовсім скоро розпочнеться новий опалювальний сезон. І щороку Ви ставите питанням: “Утеплення фасаду – необхідна річ, або марна трата грошей?”.

Виконуємо роботи з утеплення стін, фасадів, котеджів, приватних будинків, базальтовой ватой та пінопластом. Виготовлення декоративних елементів, нанесення декоративної штукатурки (короїд, баранець, мозаїчна штукатурка), нанесення фактури (шуба) різних фракцій, утеплення цоколя. Безкоштовний виїзд експерта, консультація, замір, допомога у виборі якісних матеріалів за самими низькими цінами. Досвід роботи 10 років, повне дотримання технології утеплення стін. Утеплення це не тільки збереження 50 % своїх коштів в зимовий час, а також краса та стиль Вашого будинку. Працюючи з нами Ви отримаєте високу якість за доступними цінами.

Ви можете запросити на свій об’єкт нашого обмірника, який розрахує повну вартість робіт та матеріалів, необхідних для утеплення Вашого фасаду. Така послуга є безкоштовною.Грамотна система теплоізоляції дає наступні переваги:

  • Втрата тепла зменшується на 50%, в наслідок чого суми в квитанціях за опалення теж зменшуються.
  • Фізіологічно комфортний мікроклімат, тому що:
  1. утеплення квартир сприяє збереженню тепла в морози
  2. в теплу погоду теплоізоляція поглинає більшість сонячних променів, запобігаючи перегрівання фасаду
  • Звукоізоляція
  • Вологостійкість
  • Естетичний вигляд

Утеплення фасадів роблять наступними матеріалами:

Утеплення пінопластом

Пінопласт – дуже легкий матеріал, а також найбільш дешевий утеплювач. Він досить доступний в роботі, тому що його можна різати і використовувати при обробці складних ділянок. Також у нього найнижчий коефіцієнт теплопровідності.

Утеплення мінватою

Добре підходить для того, щоб волога не затримувалася всередині приміщення. Тому мінвату рекомендується використовувати на дуже паропроникних підставах (наприклад, дерево). Також зменшує шум на 20% і витримує температуру понад 1000 ° С.

Варто сказати, що вибір матеріалу для теплоізоляції фасаду залежить від декількох моментів:

  • способи укладання матеріалу
  • методу утеплення
  • ваших матеріальних можливостей

У будь-якому випадку, грамотний фахівець легко оцінить фасад Вашого будинку і допоможе вибрати оптимальний для Вас варіант.

Також нагадуємо, що ми, компанія “Дім Ремонту”, безкоштовно приїжджаємо на виміри і складаємо кошторис наперед.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)