На сьогоднішній день утеплення фасадів – один з кращих способів звести до мінімуму переплату за комунальні послуги. Багато українців утеплюють свої будинки, котеджі, квартири. Але багато хто просто не знають, як отримати від проведеної роботи максимальний позитивний результат. На українському ринку будівельних матеріалів багато різноманітної продукції, але і якість різна. Бажано в такому випадку попередньо проконсультуватися з фахівцями. Багато будівельників пропонують провести утеплення пінопластом. Цей матеріал монтується швидко, легко і добре утеплює стіни, оберігає їх від появи грибка, головне – правильно вибрати його товщину. Утеплення мінватою буде енергоефективніше, але вона коштує дорожче.

При виборі матеріалів для утеплення будівель бажано орієнтуватися на такі параметри:

  • висока якість і довговічність;
  • екологічність, стійкість кольору;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • невибагливість в обслуговуванні.

А красиво оформлений утеплений фасад – це запорука гарного настрою на довгі роки.

Микільська Борщагівка – історична місцевість Києва, розташована в Святошинському районі міста. Відомо, що Великий литовський князь Олександр в 1497 році дав грамоту київським Микільського монастиря. Межі житлового поселення практично збігаються з сучасним житловим масивом Південна Борщагівка.

На луках поруч з Південної Борщаговкой в 1967-1988 роках побудовано житловий масив Микільська Борщагівка.

Крім Микільської Борщагівки в Києві та Київській області існують також Софійська Борщагівка, Братська Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)