Утеплення фасадів Пріорка

Робота будівельників, що утеплюють зовнішні стіни будинків, стала в одній з прикмет київської осені. Це кращий аргумент на користь ефективності зимової “шуби” для фасаду. Але як вибрати оптимальні утеплювачі за ціною і якістю?

Звичайно, краще довіритися перевіреним данним про експлуатаційні властивості цих будматеріалів. Досвід столичної компанії «Дім Ремонту» свідчить: найбільш вигідним і популярним є утеплення фасадів пінопластом і мінеральною ватою.

Утеплення пінопластом

Пінопласт має високу теплопровідність, малу вагу і достатню щільність. У нього відмінні звукоізоляційні властивості. Завдяки простоті роботи з матеріалом, його монтаж здійснюється швидше. У пінопласту зовсім невисокий коефіцієнт вологовбирання, що забезпечить вашим стінам відмінну гідроізоляцію.

Вартість матеріалу демократична.

Разом з тим, є у пінопласту і певні “мінуси”: матеріал горючий, має невисоку паропровідність. Фасади, утеплені пінопластом, іноді доведеться підправляти штукатурам. Втім, як правило, мова про “косметичних” процедурах.

Утеплення мінеральною ватою

Цей матеріал екологічно безпечний, зокрема, не виробляє токсинів під впливом високої температури. Крім того, він володіє високим коефіцієнтом звукопоглинання, підвищеними характеристиками теплопровідності.

Мінеральна вата (мінвата) стійка до займання і атакам гризунів, паропроникна, а значить, на стінах, утеплених мінеральною ватою, ніколи не з’явиться цвіль.

У той же час фахівці відзначають більш високу вартість утеплення фасаду мінватою в порівнянні з пінопластом, певну токсичність “бюджетного” аналога матеріалу, його гігроскопічність. Погано захищена мінвата вбирає воду, при цьому її теплоізоляційні властивості можуть погіршитися.

Якість робіт має значення

Для того, щоб утеплення фасадів ваших будинків служило довго, до 10 і більше років, важливо звернутися до фірми, яка ретельно дотримує технологію укладання утеплювачів. Компанія “Дім ремонту” 9 років на ринку будівельних послуг, і є найкращим вибором для тих, хто розуміє важливість якості виконаних робіт.

“Дім ремонту” забезпечує чистоту на об’єкті, високу швидкість робіт, дає привабливу ціну на утеплення стін приватних і багатоквартирних будинків в Києві. Всі роботи виконуються “під ключ”.

Навіщо потрібно утеплювати фасад будинку?

Дані досліджень свідчать, що до 40% тепла житло втрачає через стіни. Набагато менше – до 20% – через вікна і 15% – через дах. Ось чому для збереження тепла необхідно утеплити, перш за все, зовнішню частину стін.

Плюси утепленого будинку і квартири в багатоповерхівці очевидні: скорочення витрат на електроенергію, яка використовується для обігріву, захист від зовнішніх впливів на будинок (біологічних, атмосферних і температурних) і як наслідок – значне збільшення терміну його служби.

“Вільне дихання” стін забезпечить комфортний мікроклімат в приміщенні, а додаткова звукоізоляція – поліпшить ваш сон.

Архітектурні і декоративні можливості також не варто скидати з рахунків, адже завдяки великому вибору фактур, палітрі кольорів, різноманітним поєднанням елементів декору, ваш будинок придбає неповторний вигляд.

Оскільки фасадні роботи не терплять морозів і сильної спеки, осінь – найкращий час, щоб почати роботи по утепленню свого будинку і квартири.

А значить, пора дзвонити в “Дім ремонту”. Тут знають, як зробити ваш будинок по-справжньому теплим і затишним.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)