Оздоблення фасаду короїдом

Отделка фасада короедом

Безкоштовна консультація

Короїд – це матеріал з незвичайною фактурою, який активно використовують в облицюванні будинків. Останнім часом він вважається найпопулярнішим і універсальним типом обробки. Розглянемо плюси короеда і його відмінності від інших матеріалів.

Переваги короїда

Оздоблення короїдом стала популярна за останні 10-15 років. Шорсткий сайдинг став таким поширеним завдяки своїми експлуатаційними характеристиками:

  • стійкість до перепадів температур. Матеріалу не страшні ні холод в -40 градусів, ні спека. Короїд не змінює свою структуру від різких перепадів температур і тиску;
  • стійкість до вигоряння. Оздоблення фасаду короїдом збереже свій первісний вигляд на багато років – їй не страшні прямі сонячні промені, вона не вигоряє під їх впливом;
  • механічна міцність. Град, удари каменів, потоки води – все це короїд дарма. Завдяки міцності короїд можна спокійно мити ганчіркою або пилососити;
  • паропроникність. Нанесення короеда на фасад не “вб’є” базовий матеріал стіни, адже він пропускає повітря і не допускає появи цвілі;
  • широкий спектр матеріалів, які добре зчіплюються з цієї штукатуркою: від бетону до пластмас і ДСП. Втім, будь-яку поверхню перед нанесенням короеда потрібно гарантувати.

Деякі виробники додають в матеріал спеціальні інгредієнти, які покращують його теплоізоляційні властивості. Тому можливо і утеплення фасаду короїдом. А звукоізоляція йде і в “базової комплектації” – будь-який короїд буде ефективно поглинати звук з вулиці.

Візуальні особливості

Короїд, як і будь-яка штукатурка, дозволяє забарвити фасад в будь-який колір. Базовий відтінок матеріалу – білий (іноді з жовтизною). Після облицювання будинку короїдом ви можете пофарбувати стіни в будь-який колір.

Шорстка поверхня штукатурки ефективно маскує невеликі нерівності на фасаді. Втім, великі вибоїни вона не сховає. Тому перед обробкою будинку короїдом потрібно зашпаклювати все глибокі (від 2 см в глибину) вм’ятини й тріщини.

Нанесення

Обробку будинку зовні короїдом (як і будь-який інший штукатуркою) можна наносити тільки в суху теплу погоду. Незважаючи на те, що матеріал добре витримує перепади температур, для якісного затвердіння йому потрібно близько 24 годин без дощів. Температура повинна бути в діапазоні між +15 і +25 градусів. Це ж стосується і утеплення короїдом – взимку його не виконують.

Короїд недарма став найпопулярнішим матеріалом для облицювання. Він міцний, красивий і легко наноситься. А шорстка поверхня короеда добре маскує будь-які недоліки фасаду.

Ціна нанесення штукатурки “короїд” 2022

Найменування робіт Ціна грн, м2
Оздоблення фасаду декоративною штукатуркою «короїд» від 130 грн.
Оздоблення відкосів декоративною штукатуркою «короїд» від 120 грн.
Оздоблення колон декоративною штукатуркою «короїд» від 150 грн.
Одношарове фарбування або грунтовка кварцовим складом від 70 грн
Армування сіткою і клейовим двошаровим розчином від 90 грн.
Оштукатурювання поверхні (шар штукатурки до 30мм) від 160 грн.
Оштукатурювання поверхні (шар штукатурки більш 30мм) від 210 грн.
Оштукатурювання відкосів від 140 грн. (м/пог.)
Грунтовка поверхні стін від 20 грн
Збірка будівельних лісів недорого
Виїзд замірника, консультації, складання кошторису безкоштовно
Консультації , виїзд замірника, складання кошторису безкоштовно

Часті питання про штукатурку короїд

Популярні фактури декоративної штукатурки фасаду