Утеплення фасадів Петропавлівська Борщагівка

На сьогоднішній день утеплення фасадів будівель користується величезним попитом у населення. Завдяки утепленню можливо не тільки зберегти тепло в квартирі або в будинку в холодну пору року, але і позбутися від таких проблем, як грибок на стінах і вологість. Варто відзначити, що теплоізоляція будівлі буде ефективна тільки в тому випадку, коли утеплення будівель проходить згідно з технологією.

Для чого необхідно утеплення?

Більшість клієнтів цікавить головне питання: що ж я отримаю, утепливши своє житло. Адже існують міфи, що теплоізоляція фасадів будівель не дає будь-яких відчутних результатів. Посміємо розвіяти цей міф. Наприклад, до утеплення житла, температура в будинку клієнта (яка до того ж є кутовий!) Була 18 градусів. Після проведення робіт по теплоізоляції будівлі температура в приміщенні збільшується як мінімум на 4-5 градусів Цельсія. Варто також відзначити такий приємний бонус: теплоізоляція будинків і споруд «працює за принципом термоса»: взимку-тепло, влітку-прохолодно.

Хто наші клієнти?

Напевно багато хто думає, що утеплення фасадів необхідно власникам квартир і приватних будинків. Ще один міф. До нас звертаються власники гаражів, дач, господарських будівель, промислових будівель і споруд. Відразу назріває питання: для чого необхідно утеплення промислових будівель? В першу чергу для того, щоб зберегти в ньому оптимальну температура, а по-друге – не допустити виникнення грибка і корозії в приміщенні.

Утеплення фасадів недаремно користується серед клієнтів, оскільки такий спосіб теплоізоляції найбільш ефективний для збереження тепла і комфорту в будинку.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)