Утеплення фасадів Гостомель

Останнім часом стало актуальним зниження можливих тепловтрат. Це дозволяє економити на внутрішньому опаленні. Допоможе вирішити ці проблеми – утеплення фасадів. Але перш ніж приступити до пошуку надійної компанії, яка виконує такі види робіт, потрібно ознайомитися з особливостями, перевагами цього типу зовнішнього покриття.

Переваги теплоізоляції

Покриття зовнішніх стін для утеплення квартир має ряд переваг:

  • Відбувається захист поверхонь від атмосферних явищ, вогкості, конденсату;
  • Звукоізоляція приміщення;
  • Акумуляція теплових потоків в стінах.

Сучасні матеріали мають довговічними характеристиками. Вони прослужать власникові квартири не один рік.

Види утеплювачів

Класифікувати матеріали для утеплення будинків можна за такими ознаками: термін служби, спосіб кріплення, міцності, водонепроникності, опірності утворенню цвілі, органічний або неорганічний тип основи. Розглянемо більш затребувані матеріали, оптимальні за вартістю і якісним характеристикам.

Мінеральна вата

Це неорганічний тип матеріалу, який має волокнисту структуру. Утеплення мінватою – це можливість додати поверхням теплоізоляційні властивості. Цей вид матеріалу витримує високі / низькі температури, не вбирає вологу, поглинає шуми з вулиці.

Плюси утеплення мінеральною ватою:

  • Невисока вартість;
  • Швидкість монтажу;
  • Опірність атмосферних впливів;
  • Легкість обробки.

Пінопласт

Утеплення пінопластом дозволяє вирішити проблему теплоізоляції і шумоізоляції. Цей матеріал має доступну вартість, невелика вага, простоту в установці. Він менш довговічний в порівнянні з мінватою.

Інші матеріали

Для утеплення фасадів також рекомендується до використання скловата і екструдований пінополістирол. Вони володіють якостями пожаростойкости, здатністю до відбиття звуків, щільністю, довгим терміном служби.

Підсумки

Утеплення зовнішніх поверхонь допомагає вирішити питання зі збереженням тепла, з економією коштів, витрачених на підтримання оптимальної температури в приміщенні. Вигода в цьому випадку стає очевидною, кожен власник квартири зможе оцінити його переваги після утеплення своїх стін із зовнішнього боку.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)