Утеплення фасадів Корчувате

У зв’язку із зростанням цін на енергоносії населення все більше звертає увагу на питання енергозбереження. Цим і пояснюється високий попит на зовнішнє утеплення стін. Такий спосіб допомагає зберегти що надійшов тепло в будинок. До того ж, це суттєво економить і гроші споживача. Перший, найвідоміший спосіб утеплення фасаду – пінопласт. Це створює ефект теплоізоляції і дозволяє підтримувати температуру в будь-який час року. Утеплення пінопластом більш популярно для приватних будинків, оскільки утеплити будинок із зовнішнього боку набагато простіше. У багатоквартирних будинках потрібна допомога кваліфікованих фахівців, а також спеціалізованого обладнання.

Інший, не менш відомий спосіб утеплення квартир і будинків – це мінеральна вата. Відмінність їх в тому, що мінеральну вату можна використовувати не тільки з зовнішньої сторони будинку або квартири, а й також утеплювати нею підлогу, і застосовувати на внутрішню сторону стін.

Утеплення мінватою, мабуть, має тільки один мінус: такий вид утеплення обійдеться вам дорожче, ніж пінопласт. Але результат вас приємно порадує.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)