Утеплення фасадів ВДНГ

Якісно облицьований фасад дозволяє скоротити тепловиділення житлового будинку до 70%. Сучасні матеріали дають можливість виконати утеплення фасадів в максимально стислі терміни. Більш того, кожен замовник ремонту може вибрати матеріал, який максимально відповідає його фінансовим можливостям.

Популярні утеплювачі стін

Щоб зробити надійне утеплення будинків, необхідно використовувати тільки перевірені на практиці облицювальні матеріали. Кожен з них відрізняється досить високим коефіцієнт теплозбереження. Найбільш популярними утеплювачами стін є сьогодні такі матеріали:

• мінеральна вата;

• пінопласт;

• термоджут;

• деревна тирса.

Кожен з цих матеріалів дозволяє виконати утеплення квартир і будинків з максимальним зниженням рівня тепловіддачі стін.

Пінопласт і мінвата в якості утеплювачів

Незважаючи на появу в продажу великої кількості матеріалів з матеріалом, що утеплює ефектом нового покоління, професіонали часто використовують утеплення пінопластом. Цей матеріал легкий, екологічний і простий в монтажі. Крім того, його теплопровідність не перевищує 0.032, що є дуже хорошим показником для утеплювача.

Також продовжує залишатися популярним утеплення мінватою житлових і виробничих приміщень. Даний матеріал характеризується стійкістю до вогню, непроникністю для пара і вологостійкість. Мінвата з рівнем теплопровідності 0, 035 використовується для утеплення стін будинків різного типу, але особливо – заміських особняків.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)