Утеплення фасадів Залізничний масив

У нашій країні показник використання теплоенергії вище, ніж в країнах ЄС. Проблему з нестачею тепла вирішують обігрівом житла, адже головне добре утеплити зовні. Просте утеплення фасадів, значно зменшує теплові втрати.

Плюс що при якісній теплоізоляції, комфорт в будинку цілий рік: взимку тепло і сухо, а влітку легка прохолода.

Для утеплення стін використовують пінопласт або мінеральну вату, ці матеріали покращують якість життя всієї родини:

  • підвищують роботу системи обігріву
  • перешкоджають проникнення шуму в приміщенні
  • уникають появи цвілі.

Кращі матеріали для утеплення фасадів

Стандартним матеріалом для утеплення стін фасаду визнаний пінопласт шириною 5 см, 25 щільності, але кожен вважає за краще той варіант, який буде найоптимальнішим і надійність, для багатьох бюджет так само чимало важливий. Утеплення квартири пінопластом зовні закриє безліч трохи приємних питань і гарантує надійний захист житла на довгі роки. Все частіше мешканці багатоповерхівок почали утеплювати свої квартири.

Поширеними залишаються запити:

  • утеплення панельного будинку зсередини,
  • квартир на останньому поверсі висотного будинку,
  • утеплення кутів цегляного будинку, торцевого фасаду зсередини,
  • обшивка кутової квартири.

Є безліч ситуацій, коли пінопласт добре проявляє свої теплоізоляційні якості. Але найкраще він проявляє себе, коли проводиться теплоізоляція стін зовні. І суть важливо, з якого матеріалу побудований сам житловий будинок. Великим плюсом пінопласту, якого позбавлена мінеральна вата, є його вологостійкість.

Особливості утеплення мінеральною ватою

При виборі теплоізоляційних матеріалів для фасаду головне не тільки їх низька теплопровідність, а також можливість їх застосування на різні фасадні і немало важливо – простота у використанні. Цілком правильним рішенням власника будинку є утеплення фасаду за допомогою мінеральної вати. У більшості випадків такий матеріал застосовується для облаштування «мокрого фасаду». Також мінеральна вата може закладатися під облицювання будинку.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)