Зима обіцяє бути холодною, потрібно утеплятися!

На вулиці тепло і зовсім не хочеться думати про настання холодів. Але, в нашому житті «раптом» зазвичай приходить раптом …

І тому, щоб це «раптом» не застало зненацька про майбутню зиму і підготовці до неї необхідно подумати заздалегідь. Наприклад, про утеплення квартири або будинку.

Утеплення квартир і будинків

Взагалі, утеплення житла можна зробити різними способами і з застосуванням різних матеріалів. Наприклад, в квартирі зі зрозумілих причин досить утеплити фасад. А ось утеплення будинків зазвичай має на увазі утеплення всіх стін і часто стелі. Ось тут і постає питання у виборі матеріалів для утеплення: утеплення мінеральною ватою, утеплення пінопластом?

Для того щоб безпосередньо приступити до роботи з утеплення квартири або будинку необхідно визначитися: буде проводитися утеплення зсередини або зовні?

Утеплення зсередини

Плюси утеплення зсередини:

  • Можна зробити разом з ремонтом.
  • Можна зробити самим.
  • Приміщення швидше прогрівається.

Найбільший мінус утеплення зсередини: стіна повністю промерзає, тому що теплоізоляція не дає їй нагрітися від внутрішнього тепла. Та й загроза появи цвілі через скупчення вологи – важливий аргумент. Ще один значний мінус: зменшення внутрішнього розміру приміщення.

Утеплення зовні

Позитивні сторони утеплення квартири, будинки зовні:

  • У приміщенні немає різких перепадів температур.
  • Довше зберігається тепло.
  • Збільшується термін служби всього приміщення і всього, що знаходиться в ньому, так як створюється захисний шар від впливу зовнішніх факторів.

Є й мінуси такого утеплення:

  • Утеплення будинків зовні складно здійснити своїми силами і неможливо здійснити таке утеплення квартир.
  • Таке житло довше прогрівається.

Чапаєвка (укр. Чапаєвка, Віта-Литовська) – історична місцевість, розташована між селом Пирогово, Конча-Заспою, Дніпром і Жуковим островом.

З 1957 року входить до складу Києва.

Поселення на території Чапаєвки існували з часів неоліту. З 1602 року фігурує як село Віта-Литовська. Ця назва вказує на більш давнє походження з часів, коли Київ перебував у складі Великого князівства Литовського. Сучасна назва поселення має з 20-х років 20-го століття, в честь військового діяча періоду Громадянської війни в Росії В. І. Чапаєва. На Корчуватому до 2015 року Віта-Литовський провулок називався Чапаєвське шосе.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)