Утеплення фасадів Солом'янка

Для здоров’я і нормальної життєдіяльності кожного з нас вкрай важливі адекватні температурні умови. «Дім Ремонту» пропонує якісну теплоізоляцію як приватних, так і багатоквартирних будинків, промислових будівель і споруд. Утеплення будівель – це не тільки вирішення питання комфортного перебування вдома або в офісі, можливість підтримки специфічних умов зберігання або виробництва, але ще і зменшення кількості споживаної енергії і, як наслідок, серйозна економія бюджету. У нас Вам допоможуть на всіх етапах – від оцінки об’єкта до декоративного облицювання.

Крім зменшення споживання енергії, утеплення будівель підвищує їх безпеку (наприклад, кам’яна вата, яка використовується при утепленні труб, не займається) і забезпечує хорошу основу під нанесення оздоблювальних покриттів.

Хто ми?

Ми – організація «Дім Ремонту», виконуємо роботи будь-якої складності, в тому числі висотні. На ринку більше 10 років, працюємо як з державними, так і з приватними замовленнями, надаємо послуги альпіністам. Також у нас Ви можете замовити виготовлення металоконструкції, обстеження будівлі або споруди, робочий проект. Виконуємо замовлення «під ключ».

Утеплення будівель

В ідеалі, питання теплоізоляції будівлі потрібно вирішувати на етапі його проектування. Але наші фахівці знають як працювати і з новими, і зі старими будинками. У нашому арсеналі є досвід теплоізоляції довоєнних споруд і котеджів, побудованих за новітніми технологіями, «сталінок», «хрущовок» і «смарт» квартир, утеплення промислових будівель і споруд, яким присвоєно статус пам’яток архітектури.

Раніше, для того, щоб будинок був теплим, зводили товсті стіни. Зараз утеплення фасадів будівель дозволяє зберегти тепло взимку і прохолоду влітку в звичайних багатоквартирних панельних будинках, а наша команда знає до дрібниць всі особливості роботи з багатоповерховими високими спорудами.

Особливу увагу варто приділити підвалах і цокольним приміщенням – грамотна теплоізоляція дозволить їх зробити житловими.

Утеплення фасадів будівель

Буває, коли немає необхідності утеплювати будинок повністю – наприклад, будинки, побудовані за каркасною технологією, а також з газобетону (товщиною більше 35 см) або з керамоблоков (товщиною понад 44 см). Безумовно, теплоізоляція і таких будинків суттєво зменшить витрати на опалення, але часто господарі вважають за краще утеплити фасад.

Теплоізоляція тільки фасадів будівель зменшує тепловтрати на 30%. У нас Ви знайдете багато варіантів утеплювачів і отримаєте всю потрібну інформацію, а наші робочі зможуть чітко зорієнтувати Вас за термінами і вартістю.

Зовні часто використовують мінераловатні утеплювачі: стекловатниє і базальтові. Скловатою зазвичай утеплюють дерев’яні будинки і виробничі, нежитлові приміщення. Базальтові мінераловатні утеплювачі гарні для житлових будинків, офісних будівель і підприємств енергетичного комплексу.

Утеплення промислових будівель і споруд

Теплоізоляція промислових будівель включає в себе широкий спектр послуг: утеплення металевих ангарів і контейнерів, ємностей, холодильників, покрівлі, трубопроводів.

Використання мінеральної вати, наприклад, вирішує питання шумоізоляції, що дуже актуально для цехів, заводів і фабрик.

Наша команда підбирає найкращі для кожного конкретного замовлення технології і вміє працювати в різних умовах – і з висотним будинком, і зі старим напівпідвальним спорудою.

Висновки

Теплоізоляція будівель можлива, практично, на будь-якому етапі будівництва і експлуатації, але ідеальна на етапі розробки проекту. Величезний вибір матеріалів дозволяє утеплити будь-яке приміщення або споруду. Кожен матеріал має свої характеристики. Завдання нашої команди – допомогти Вам вибрати оптимальний варіант, який допоможе правильно утеплити приміщення і максимально ефективно використовувати його в подальшому.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)