Ремонт даху

Ремонт даху

Безкоштовна консультація

Якщо покрівля житлового або нежитлового будинку облаштована належним чином, то проблем з її експлуатацією виникати не повинно. Однак причини виходу з ладу конструкції — не тільки помилки при монтажі або неправильний підбір матеріалів. Дах здатен продірявився внаслідок механічних пошкоджень і тоді, коли покрівельні матеріали зносилися. Будь-які ремонтні роботи, пов’язані з дахом повинні проводити тільки кваліфіковані майстри. При монтажі своїми руками можуть виникнути проблеми, оскільки дуже складно уникнути багатьох недоліків:

  • помилки, які виникають через відсутність знань про те, як правильно монтувати конструкцію і основні вузли;
  • самостійно можна виконати неправильний підбір покрівельних і пароізоляційних будматеріалів;
  • при роботах своїми силами часто допускають похибки з облаштуванням покрівельної вентиляції.

Це лише деякі помилки, які можна допустити, виконуючи ремонт даху будинку самостійно. Але ж майстри-аматори, крім вище перерахованих недоліків, часто грішать і іншими неправильними установленням:

  • неправильне проектування;
  • невірно вироблена установка системи водовідведення;
  • неправильно облаштована обрешітка і т.д.

Все це ще більш актуально, якщо мова йде про капітальний ремонт покрівлі. Його однозначно варто довірити професіоналам, а не любителям в цій справі. Адже в даному випадку мова йде про безпеку людей, які проживають в житловому приміщенні. Крім того, фахівці по покрівельних роботах ознайомлені з технікою безпеки. Домашньому або непрофесійному майстру можуть бути незнайомі положення правил безпеки, а це часто призводить до негативних наслідків.

Саме тому слід розуміти, що заміна даху будинку — відповідальна справа, що включає цілий комплекс важливих робіт. Найменша помилка при будь-якому з видів робіт здатна викликати пошкодження, а то і обвал конструкції. Ось чому варто уважно підходити до вибору виконавців.

Припустимо, ви підібрали компанію, яка виконає покрівельні роботи. Розповімо, який алгоритм дій повинен бути при співробітництві з хорошим виконавцем.

Незалежно від того, потрібен ремонт даху приватного будинку або багатоквартирного, в будь-якому випадку спочатку складається кошторис проекту. Далі розробляється договір підряду. Після йдуть безпосередньо ремонтні роботи, перекриття даху будинку, все, що заплановано кошторисом.

Крім капремонту, можна замовити і частковий ремонт. Це потрібно, якщо пошкоджена тільки частина даху і ці пошкодження не дуже сильні. Також профільні компанії виконують герметизацію або повний ремонт плоскої покрівлі. Фахівці виконують заміну покрівельного покриття, реконструюють кроквяну систему і т.п.

Після того як ремонтні роботи або роботи по реконструкції виконані, залишається останній етап. Це приймання роботи замовником послуги. На цьому етапі співробітництва підписується акт виконаних робіт і акт приймання-здачі.

Коли всі роботи прийняті, замовник розраховується з виконавцем. Вам також повинні дати гарантію на 1-3 роки на всі види покрівельних робіт. У хороших і перевірених компаній ціна за ремонт даху встановлюється відразу і не змінюється при виконанні завдання або після проведення ремонтних процесів. Вартість робіт за метр квадратний починається від 20 грн. (без урахування матеріалів), може доходити до 80, а іноді у деяких виконавців до 120 грн. В останньому випадку це ціна за всі роботи в цілому. У будь-якому випадку ремонт і заміна покрівлі прораховуються відразу при замовленні послуги після огляду об’єкту. Незалежно від того, буде це повне перекриття даху або частковий ремонт проблемної зони, компанія-виконавець повинна скласти кошторис, визначити вид робіт і їх вартість.

Це ж стосується і замовлення такої поширеної послуги, як ремонт даху багатоквартирного будинку.

Тепер розповімо про такий специфічний ремонт, як відновлення даху балкона. Він зазвичай потрібен для будівель з бетонним козирком балкона на останньому поверсі. Поширеним варіантом в цьому випадку є використання профнастилу. Такий матеріал часто використовують, якщо потрібен ремонт даху балкона. Плюси його застосування полягають в тому, що опади не скупчуються на поверхні матеріалу. Якщо профнастил встановлений за всіма правилами, то протікання даху виключені.

Тепер розповімо ще про одну послугу, яку замовляють багато власників — ремонт даху гаража. Виконуються ремонтні роботи по відновленню покрівель з бетону, залізобетону, металу або з дерева. При цьому можуть застосовуватися євроруберойд, гідроізоляція на бітумній основі і т.д. Для кожного клієнта підбирається оптимальний варіант ремонту, який підходить за ціною, матеріалами, термінами.

Якщо знадобився ремонт даху будь-якої будівлі чи споруди, не варто відкладати замовлення послуги надовго. Чим довше покрівля буде перебувати в аварійному стані, тим більше часу і грошей знадобиться для її відновлення.