Ремонт даху

Ремонт даху

Безкоштовна консультація

Якщо покрівля житлового або нежитлового будинку облаштований належним чином, то проблем з її експлуатацією виникати не повинно. Однак причинами виходу з ладу конструкції бувають не тільки помилки при монтажі або неправильний підбір матеріалів. Дах здатна продірявився внаслідок пошкоджень механічного характеру і тоді, коли покрівельні матеріали порядком зносилися. Будь-яка заміна даху повинні проводити тільки кваліфіковані майстрами. При монтажі своїми руками можуть виникнути проблеми, оскільки дуже складно уникнути таких недоліків у своїй роботі:

  • помилки, які виникають через відсутність знань про те, як правильно монтувати конструкцію і основні вузли;
  • самостійно можна виконати неправильний підбір покрівельних і пароізоляційних будматеріалів;
  • при роботах своїми силами часто допускають похибки з облаштуванням покрівельної вентиляції.

Це лише деякі помилки, які можна допустити, виконуючи ремонт даху будинку самостійно. Але ж майстри-аматори, крім вище перерахованих недоліків, часто грішать і іншими неправильними установленням:

  • неправильне проектування;
  • невірно вироблена установка системи водовідведення;
  • неправильно облаштована обрешітка і т.д.

Все це ще більш актуально, якщо мова йде про капітальний ремонт покрівлі. Його однозначно варто довірити професіоналам, а не любителям в цій справі. Адже в даному випадку мова йде про безпеку людей, які проживають в житловому приміщенні. Крім того, фахівці по покрівельних роботах ознайомлені з технікою безпеки. Домашньому або непрофесійному майстру можуть бути незнайомі положення правил безпеки, а це часто призводить до негативних наслідків.

Саме тому слід розуміти, що заміна даху будинку – відповідальна справа, що включає цілий комплекс важливих робіт. Найменша помилка при будь-якому з видів робіт здатна викликати пошкодження, а то і обвал даху. Ось чому варто уважно підходити до вибору виконавців.

Припустимо, ви підібрали компанію, яка виконає покрівельні роботи. Розповімо, який алгоритм дій повинен бути при співробітництві з хорошим виконавцем.

Незалежно від того, потрібен ремонт даху приватного будинку або багатоквартирного, в будь-якому випадку спочатку складається кошторис проекту. Далі розробляється договір підряду. Після йдуть безпосередньо ремонтні роботи, перекриття даху будинку, все, що заплановано кошторисом.

Крім капремонту, можна замовити і частковий ремонт. Це потрібно, якщо пошкоджена тільки частина даху і ці пошкодження не дуже сильні. Також профільні компанії виконують герметизацію або повний ремонт плоскої покрівлі. Фахівці виконують заміну покрівельного покриття, реконструюють кроквяну систему і т.п.

Після того як ремонтні роботи або роботи по реконструкції виконані, залишається останній етап. Це приймання роботи замовником послуги. На цьому етапі співробітництва підписується акт виконаних робіт і акт приймання-здачі.

Коли всі роботи прийняті, замовник розраховується з виконавцем. Вам також повинні дати гарантію на 1-3 роки на всі види покрівельних робіт. У хороших і перевірених компаній ціна за ремонт даху встановлюється відразу і не змінюється при виконанні завдання або після проведення ремонтних процесів. Вартість робіт за метр квадратний починається від 20 грн. (Без урахування матеріалів), може доходити до 80, а іноді у деяких виконавців до 120 грн. В останньому випадку це ціна за все роботи в цілому. У будь-якому випадку ремонт і заміна покрівлі прораховуються відразу при замовленні послуги після огляду об’єкту. Незалежно, від того буде це повне перекриття даху або частковий ремонт проблемної зони, компанія-виконавець повинна скласти кошторис, визначити вид робіт і їх вартість.

Це ж стосується і замовлення такої поширеної послуги, як ремонт даху багатоквартирного будинку. Тепер розповімо про таке специфічному ремонті, як відновлення даху балкона. Він зазвичай потрібен для будівель з бетонним козирком балкона на останньому поверсі. Поширеним варіантом в цьому випадку є використання профнастилу. Такий матеріал часто використовують, якщо потрібен ремонт даху балкона. Плюси його застосування полягають в тому, що опади не скупчуються на поверхні матеріалу. Якщо профнастил встановлений за всіма правилами, то протікання даху виключені.

Тепер розповімо ще про одну послугу, яку замовляють багато власників. Це ремонт даху гаража. Виконуються ремонтні роботи по відновленню покрівель з бетону, залізобетону, металу або з дерева. При цьому можуть застосовуватися євроруберойд, гідроізоляція на бітумної основі і т.д. Для кожного клієнта підбирається оптимальний варіант ремонту, який підходить за ціною, матеріалами, термінами.

Якщо знадобився ремонт даху будь-якої будівлі чи споруди, не варто відкладати замовлення послуги надовго. Чим довше покрівля буде перебувати в аварійному стані, тим більше часу і грошей знадобиться надалі для її відновлення.