Зима асоціюється з величезними рахунками за комуналку? Втомилися боротися з цвіллю? Назавжди забути про такі проблеми допоможе утеплення фасаду вашої квартири (будинку). Завдяки зовнішньому утепленню мікроклімат вашого житла покращиться, а цифри у квитанціях за опалення істотно знизяться.

Вибір утеплювача

Сучасний ринок пропонує два варіанти теплоізоляційного матеріалу: пінопласт і мінеральна вата. Перш ніж прийняти рішення на користь того чи іншого «кандидата», давайте розберемо їх основні переваги та недоліки.

Порівняльні характеристики

Пінопласт ПСБ-С – популярний будівельний матеріал, який часто використовують для утеплення приміщень. Основу становить газ, який знаходиться в мікроскопічних осередках з полістиролу. Володіє такими перевагами, як:

 • легкість;
 • зручність монтажу і кріплення;
 • володіє ефективними теплоізоляційними властивостями;
 • економічний, за рахунок низької собівартості;
 • не схильний до впливу мікроорганізмів.

Незважаючи на такі вагомі переваги, пінопласт має і свої недоліки:

 • токсичний, тому виробники не рекомендують використовувати його для внутрішнього утеплення житла;
 • гигроскопичен, що виключає застосування його в саунах і лазнях;
 • горючий, при взаємодії з вогнем плавиться.

Варто зазначити, що недоліки пінопласту можна значно знизити при використанні сертифікованого матеріалу і дотриманні технологічних норм при монтажі. Фахівці нашої компанії не тільки легко впораються з цим завданням, але і дадуть гарантію на якість роботи терміном на 5 років.

Матеріал, який отримують при переробки розплавів металургійних шлаків, отримав назву – мінеральна вата. Цей теплоізоляційний матеріал володіє такими перевагами:

 • високий опір до спалаху;
 • довговічність: утеплювач не деформується;
 • безпеку. Мінеральну вату використовують для утеплення не тільки фасадів, а також для внутрішньої ізоляції житлових приміщень.

Нестачі всього два:

 • гігроскопічність, тому необхідна обробка спеціальними водовідштовхувальними засобами;
 • вага мінеральної вати значно більше, ніж у пінопласту, тому і витрати на доставку цього утеплювача вище.

Особливості монтажу

Який матеріал для утеплення вибрати, вирішувати, звичайно ж вам. З технологією кріплення ви можете ознайомитися самі, але довірити таку непросту задачу найкраще спеціалізованим бригадам.

Наша компанія із задоволенням допоможе вам з вибором і надасть кращих фахівців для утеплення фасаду як приватного будинку, так і квартири на будь-якому поверсі.

Мінський масив – житловий масив на півночі Києва, розташований на правому березі Дніпра в складі Оболонського району.

Розташований поблизу площі Тараса Шевченка, уздовж Мінського шосе, проспекту Маршала Рокоссовського, вулиць Юрія Кондратюка, Петра Калнишевського, Полярної, Бережанської та Петра Панча. Мінський масив займає частину території Кинь Грусть. Основні місця відпочинку – озера Редькино і Дубки.

Забудований в основному в 1970-1977 роки (архітектор А. А. Дубинська) 9- і 16-поверховими будинками, пізніше в 1989-1990 (мікрорайон на вулицях Бережанській і П. Панча). У кожному мікрорайоні – школа, дитячі садки, торгово-громадські центри, розташована Київська міська клінічна лікарня № 8. Через масив по вулиці Полярній проходить Велика Окружна дорога Києва.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)