Утеплення фасадів Синьоозерний масив

Більшість міських будівель, побудованих до 2007 року, відносяться до двох нижніх рівнів енергоефективності (E, F). Утеплення фасадів таких будинків дозволяє істотно скоротити витрати на обігрів квартир в зимовий час, і на їх охолодження в літній. Гарантований спосіб зменшити тепловтрати в приміщенні заощадити близько 40% на оплаті за опалення – це утеплення фасадів квартир і будинків. Утеплення виробляють пінопластом або мінеральною ватою. Що ж вибрати? Теплопровідність практично дорівнює. Обидва ці матеріалу однаково добре справляються зі збереженням тепла і запобігають промерзання стін, поява грибка, захищають фасади від зовнішніх впливів. Звукоізоляція краще у мінеральної вати, як і вогнестійкість. Мінвата довговічніше і в ній не заводяться шкідники. Пінопласт підкуповує меншою вартістю і простотою монтажу.

Як працює утеплений фасад

Додатковий шар з теплоізоляційних матеріалів створює екран з дуже низьку теплопровідність. Фасад перетворюється в якусь подобу термоса з сильно обмеженим теплообміном між стіною і облицюванням.

Правильно розраховане утеплення будинків допомагає скоротити тепловтрати на 60%. Утеплення стін може бути внутрішнім і зовнішнім. Порушення технології при утепленні фасаду як зовнішнє, так і всередині будинків і квартир, може не дати бажаного ефекту. Тільки якісні матеріали та суворе дотримання технології будівництва гарантують якісне утеплення будинків та квартир.

Чим утеплюють фасади

Найбільшу популярність здобули перевірені часом теплоізоляційні матеріали – пінопласт і мінеральна вата.

Утеплення пінопластом зазвичай проводиться мокрим способом. Це означає, що утеплювач приклеюють до стіни і додатково фіксують його дюбель парасольками. Далі на пінопласт наноситься клей, армована сітка, грунтовка і декоративна штукатурка.

Утеплення мінватою частіше проводиться сухим способом. Класична схема монтажу вентильованого фасаду виглядає наступним чином:

  • установка анкерних кронштейнів
  • прокладка і фіксація мінвати;
  • протягування паропроницаемой плівки;
  • монтаж профілів каркаса;
  • фіксація фасадного облицювання на каркасі.

Прораховуючи оптимальні варіанти утеплення квартир і приватних будинків, фахівці відштовхуються від багатьох змінних: орієнтація будівлі, стан фасаду, вид облицювання і т.д. Тому бажано проконсультуватися з ними, навіть якщо планується прокладати теплоізоляцію своїми руками – це допоможе уникнути грубих помилок.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)