Машинна штукатурка стелі

Машинна штукатурка стелі

Безкоштовна консультація

Коли в будинку починається ремонт, хочеться, щоб в кінцевому підсумку все було ідеально. Однією з найскладніших завдань є приведення стелі в порядок. Як відомо, спочатку ідеально рівні стелі в наш час – досить велика рідкість. На це впливає безліч факторів, що не залежать від нас: зносостійкість будівлі, первинні похибки будівництва, якість будматеріалів.

Щоб стеля була ідеально рівним, раніше на це йшли колосальні сили. Їх рихтували, штукатурили, трамбували, полірували. Все це робилося вручну, займало багато часу, обходилося дорого, але при цьому не завжди призводило до бажаного результату. Технічний прогрес сказав останнє слово. Все більшу популярність отримує механізована або машинна штукатурка стелі.

Штукатурка стелі машинним способом – це механізований процес штукатурення за допомогою штукатурної станції. Він передбачає кілька етапів:

  • автоматичне замішування розчину з необхідних за якістю і кількістю інгредієнтів;
  • підготовка поверхні до штукатурки;
  • розстановка маячків за допомогою будівельного рівня для ідеально рівній поверхні;
  • безпосередньо саме механічне оштукатурювання;
  • вирівнювання;
  • демонтаж маячків і ручна обробка ямок після них;
  • вирівнювання поверхні.

Основні переваги механічної штукатурки стелі – це нижча вартість робіт на відміну від ручного способу. При цьому швидкість роботи вище, менші трудовитрати по фінішної обробки. Отштукатуренний машинним способом стелю, затертий один раз, можна обклеювати шпалерами, а після двох або триразової затірки він готовий до фарбування.

Висока якість отштукатуренного стелі механічним способом незаперечно. З цієї причини механізована штукатурка стелі користується попитом. Завдяки замешиванию розчину і витримці його при потрібній температурі в спеціальному обладнанні досягається максимально оптимальне консистенція для того, щоб було рівномірне висихання поверхні при нанесенні розчину. До переваг варто віднести і відсутність внутрішньої напруги, захист від тріщин. Варто відзначити, що машинну штукатурку стелі під фарбування варто довіряти тільки досвідченим фахівцями. Вони виконують свою роботу на високому рівні якості. Варто відзначити, що машинна штукатурка стелі під шпалери – сучасна технологія, яка отримала визнання великої кількості людей за рахунок хорошого результату і доступної ціни.

Часті питання про машінній штукатурці стель