Утеплення фасадів Софіївська Борщагівка

Квартира, кімната, житло – найчастіше називаємо одним словом “будинок”. Теплий дім – місце, де будь-яка людина відчуває себе комфортно і безпечно. Облаштування свого житла – справа серйозна, що вимагає не тільки знань з фізики, а й бути в курсі сучасних технік теплоізоляції будівель.

У нинішні непрості часи гроші рахують і люди з невеликим достатком і люди заможні. Ніхто не хоче займатися опалювання вулиць – і власники приватних будинків зацікавлені в утепленні фасадів будівель, збереженню тепла і відповідно зниження споживання електроенергії або природного газу.

У фасадних роботах ми вимушені конкурувати з суттєвою кількістю наших колег, тому наші ціни не відрізняються від середніх по ринку.

Ви можете запросити на свій об’єкт нашого обмірника, який розрахує повну вартість робіт та матеріалів, необхідних для утеплення Вашого фасаду. Така послуга є безкоштовною.Що ж пропонує ринок теплоізоляції будівель і споруд?

Найбільшим попитом традиційно користується мінеральна вата. Вона виготовляється з відходів гірничодобувної промисловості (базальт), в результаті чого виходить мінеральне волокно. З мінеральної вати виготовляють мати, шкаралупи і сегменти для ізоляції трубопроводів і комунікаційних систем, тверді й напівтверді плити, рулони. Відмінною особливістю утеплювачів з мінеральної вати є їх вогнестійкість, низький рівень гігроскопічності і теплопровідність класу А. Часто для посилення ефекту термоізоляції і пароізоляції, мінераловатні матеріали доповнюють алюмінієвою фольгою.

У теплоізоляції будівель житлового фонду часто використовуються пінополістирольні плити (пінопласт), як відмінний вологостійкий і екологічно чистий термоізолятор. Він має безліч незаперечних переваг перед іншими термоізоляційними матеріалами (низька вартість при високих теплоізоляційних властивостях; хороші показники міцності при малій вазі; низьке водопоглинання і достатня паропроникність; екологічно чистий материали (відсутність живильного середовища для зростання бактерій); довговічність (понад 50 років служби).

Пінополіуретан (ППУ) – сучасний інноваційний утеплювач, який активно застосовується для утеплення будівель і споруд будь-якого призначення. Представляючи собою матеріали з рівномірною замкнутопорістой структурою, цей утеплювач прекрасно виконує не тільки свою основну функцію – термоізоляцію, а й працюють як відмінні звукопоглотители.

Щоб уникнути помилок при виборі матеріалу для теплоізоляції будівель і споруд потрібно враховувати відповідність технічних характеристик матеріалу з умовами його експлуатації. В результаті матеріал втрачає свої експлуатаційні властивості.

Професійний підхід при теплоізоляції будівель, вибору теплоізоляційного матеріалу, способу монтажу дозволить:

  • знизити експлуатаційні витрати на опалення і кондиціонування будівлі;
  • збільшити термін служби утеплювача і огороджувальних конструкцій в цілому;
  • організувати сприятливий мікроклімат в приміщеннях;
  • забезпечити екологічну безпеку та належні санітарно-гігієнічні умови експлуатації будівлі;
  • забезпечити пожежобезпечні характеристики будівельних конструкцій.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)