Гіпсова машинна штукатурка

Безкоштовна консультація

Один з найшвидших і ефективних способів нанесення штукатурки – машинний. Він допомагає заощадити матеріали, виконати всі роботи до потрібного терміну. Для виконання такої діяльності береться особлива штукатурка. Як і сировину для ручної праці, вона створюється на основі гіпсу. Іншим способом підбирається співвідношення компонентів. Завдяки цьому забезпечується оптимальний розподіл матеріалів по поверхні, отримуючи ідеально рівну результат.

Особливості штукатурки для машинного нанесення

Склад представлений вузький пастою з густою текстурою. Така консистенція не дає стікати суміші по стінці після нанесення, але спокійно просувається по шлангах під високим тиском. У спеціальних машинах забезпечується натиск та, щоб гіпсова машинна штукатурка вилітала, а не видавлювати.

Оздоблювальний матеріал відрізняється збільшеним часом застигання. У майстрів залишається час для вирівнювання шарів і отримання ідеально рівній поверхні. Подача самої штукатурки регулюється за допомогою спеціального обладнання. Площина стіни після використання машини виглядає рівніше, ніж після ручної праці. При роботах в матеріалі не утворюються повітряні бульбашки, які в подальшому можуть вимагати додаткових зусиль.

Види гіпсової машинної штукатурки

У Києві виробники пропонують в’яжучі склади з додаванням пластифікаторів. Випускаються типи, що розрізняються товщиною одержуваного шару і сферою застосування. Для проведення внутрішніх робіт актуальні:

  • Стартові. Забезпечують товщину шару від 5 до 40 мм. Підходять для подальшої глянсовою забарвлення, нанесення перламутру або лаку.
  • Універсальні. Підходять для шарів від 2 до 60 мм. Ідеальні для глянцевания до класу Q

Для збільшення показників механічної міцності в гіпсову машинну штукатурку додають мінеральні наповнювачі. Вони підвищують тепло- і звукоізоляцію. Виробники використовують для вдосконалення складу і полімери, що покращують еластичність отверділого шару. Вони мають протигрибкові властивості, знижують гігроскопічність.

Переваги

Штукатурка гіпсова машинного нанесення:

  • екологічно безпечна;
  • пожаростойкості;
  • паропроницаемая;
  • економічна.

Ще один плюс – така суміш відноситься до безусадкова варіантів. Чи не доведеться турбуватися про те, що після застигання на поверхні з’являться тріщини. Поверхня легко вирівнюється фінішним шаром.

Гіпсовий оздоблювальний матеріал переважно використовується для внутрішніх робіт. Він пористий, тому всередині створюється комфортний мікроклімат. Якщо вологість в приміщенні підвищена, то гіпсова поверхню вбере вологу. При занадто сухому повітрі матеріал віддасть вологу назад.

До плюсів відноситься великий вибір виробників, представлених на ринку Києва. Незалежно від обраної марки з’являється можливість заощадити до 40% від вартості штукатурки для ручної роботи. Швидкість обробки стін збільшується в середньому в 4 рази. Наприклад, за одну зміну обробити можна приміщення площею 100-200 кв. м. Гіпс створює надійне покриття, а завдяки використанню обладнання результат відразу буде хорошим.

Вартість гіпсової штукатурки в Києві 2021

Середня вартість машинної штукатурки стін обходитися від 70 грн за м2 за чорнову штукатурку до 200 грн за м2 за високоякісні роботи по маяках.

Види робіт Ціна, грн. / М2
Гіпсова штукатурка стін (з урахуванням матеріалів) від 200 грн.
Гіпсова штукатурка стін без маяків (з урахуванням матеріалів) від 170 грн.
Гіпсова штукатурка стель (з урахуванням матеріалів) від 280 грн.
Гіпсова штукатурка відкосів (з урахуванням матеріалів) від 200 грн. (Шт.)
Армування стін сіткою (з урахуванням матеріалів) від 80 грн.
Гіпсова штукатурка арок (з урахуванням матеріалів) від 300 грн. (Шт.)
Вартість машинної штукатурки (ціна за роботу) Ціна, грн. / М2
Гіпсова штукатурка стін від 110 грн.
Гіпсова штукатурка стін без маяків від 80 грн.
Гіпсова штукатурка стель від 190 грн.
Гіпсова штукатурка відкосів від 110 грн. (Шт.)
Армування стін сіткою від 50 грн.
Гіпсова штукатурка арок від 200 грн. (Шт.)