Мозаїчна штукатурка

Мозаичная штукатурка

Безкоштовна консультація

Штукатурка на даний момент користується досить великим попитом. На сучасному ринку вона пропонується в широкому розмаїтті. Це дозволяє підібрати варіант, який буде влаштовувати по всіх параметрах. Крім вирівнювання, штукатурка має різні додаткові властивості:

  • покращує шумоізоляцію;
  • використовується для утеплення приміщення;
  • забезпечує пожежну безпеку;
  • використовується в цілях декорування приміщення;
  • запобігає загнивання різних дерев’яних елементів будови.

Види штукатурки

Штукатурка буває двох видів: звичайна і декоративна. Звичайна забезпечує міцність, гладкість і водонепроникність. Вона використовується для оформлення внутрішніх і зовнішніх поверхонь з метою декорування.

Для оформлення інтер’єру з точки зору дизайну добре підходить мозаїчна штукатурка декоративна. Також вас може зацікавити мармурова штукатурка і камешковая крихта.

Штукатурка мозаїка одержала свою назву завдяки зовнішньому вигляду. Вона складається з кам’яних зерен різного діаметру і кольору, які створюють ілюзію мозаїки. Мозаїчна штукатурка виглядає досить незвично і цікаво. Дана продукція найчастіше використовується для зовнішнього оформлення стін. Основними перевагами мозаїчної штукатурки є такі моменти: широка палітра, стійкість до будь-яких природних умов, практичність в нанесенні і подальшому обслуговуванні.

Мармурова декоративна штукатурка зарекомендувала себе з позитивного боку, за рахунок цього отримала визнання багатьох людей. Вона використовується для обробки зовнішніх і внутрішніх стін, а також ганку і сходинок. Відрізняється широким вибором палітри і різної зернистістю. Дана продукція в даний час пропонується за цілком доступною ціною.

Переваги мармурової штукатурки:

  • Простота в застосуванні. Нанесення складу одним шаром і загладжування теркою.
  • Міцність. Стійкість покриття до стирання, механічного впливу, погодних умов.
  • Довговічність. Незважаючи на багату кольорову палітру, мармурова штукатурка стійка до вигорання. Вона не обсипається, дійсно довго служить.
  • Ідеальний декор. Широкий вибір палітри дозволяє втілити в життя будь-яке творче рішення.

Камінцева декоративна штукатурка складається з піску і гальки. Вона використовується для фасадних робіт, відрізняється стійкістю до природних умов і різних хімічних реагентів. Її використовують в зовнішніх роботах, для облицювання теплоізоляції і ін. Друга назва камінцевою штукатурки – «шуба», говорить про високу теплоізоляції і стійкості до впливу атмосферних явищ.

Основними перевагами камінцевою крихти є стійкість до води, відмінний захист цоколя будівлі, можливість нанесення практично на будь-які поверхні (бетон, камінь, дерево, гіпсокартон та ін.).

Декоративна штукатурка виконує всі функції звичайної, навіть більше. Вона більш стійка, проста в нанесенні і невибаглива в догляді при подальшій службі. За допомогою неї можна реалізувати будь-яке дизайнерське рішення. Цей вид штукатурки збереже свої властивості незалежно від погодних умов, забезпечить шумо- і теплоізоляцію, а також даруватиме щоденне естетичне задоволення протягом багатьох років.

Якщо вас цікавить штукатурка мозаїка мармурова крихта, звертайтеся до надійного і добре себе зарекомендував постачальнику. Тоді ви зможете підібрати варіант, який буде вас влаштовувати по всіх параметрах. При виникненні питань ви зможете проконсультуватися з досвідченими фахівцями.

Ціна нанесення штукатурки “кам’яна крихта” (мозаїчна) 2022

Найменування робіт Ціна грн, м2
Оздоблення фасаду декоративною штукатуркою «кам’яна крихта» (мозаїчна) від 140 грн.
Оздоблення відкосів декоративною штукатуркою «кам’яна крихта» (мозаїчна) від 130 грн.
Оздоблення колон декоративною штукатуркою «кам’яна крихта» (мозаїчна) від 160 грн.
Одношарове фарбування або грунтовка кварцовим складом від 70 грн
Армування сіткою і клейовим двошаровим розчином від 90 грн.
Оштукатурювання поверхні (шар штукатурки до 30мм) від 160 грн.
Оштукатурювання поверхні (шар штукатурки більш 30мм) від 210 грн.
Оштукатурювання відкосів від 140 грн. (м/пог.)
Грунтовка поверхні стін від 20 грн
Збірка будівельних лісів недорого
Виїзд замірника, консультації, складання кошторису безкоштовно

Часті питання про мозаїчну штукатурку

Популярні фактури декоративної штукатурки фасаду