Утеплення фасадів Гатне

При будівництві будинку необхідно подбати про те, щоб несучі стіни були добре захищені від зовнішнього впливу. Вирішити це завдання можна за допомогою зовнішньої теплоізоляції.

Утеплення фасадів дозволяє мінімізувати витрати на обігрів в зимовий період, а влітку запобігти нагріванню повітря всередині приміщення.

Не всі сезони року підходять для виконання цього виду робіт. У холодну і вологу погоду навряд чи вдасться виконати роботу по утепленню будівлі. Отже, гірший час, в яке можна проводити утеплення квартир і будинків – з жовтня по травень, а краще – з квітня по вересень.

При правильному виборі матеріалів і сезону будівельних робіт можна досягти кращого результату в утепленні фасаду будинку.

Який матеріал підходить для зовнішньої теплоізоляції

Щоб правильно підібрати матеріал для утеплення будинку, слід звернути увагу на його ключові характеристики: він повинен бути досить міцним, не пропускати вологу і тепло, захищати від зовнішнього шуму, мати довгий термін служби.

На вітчизняному ринку теплоізоляції представлений широкий вибір фасадних утеплювачів.

Пінопласт – один з кращих матеріалів, який добре зберігає тепло, стійкий проти грибків, має невелику вагу і доступну ціну. Недоліком є виділення шкідливий речовин при високих температурах. Також цей матеріал легко псується при попаданні на нього ультрафіолетового світла.

Утеплення пінопластом доцільно в тому випадку, якщо бюджет обмежений. Не рекомендується використовувати для утеплення жарких приміщень (кухні, лазні).

Пінополіуретан. Надійний матеріал для утеплення фасаду з безліччю переваг: вологонепроникний, має нульовий рівень виділення шкідливих речовин, не приваблює гризунів. Істотний недолік – складна технологія нанесення.

Мінеральна вата. Позитивні характеристики: низький рівень теплопровідності, хороша звукоізоляція, пожежна безпека. недоліки:

Утеплення мінватою потрібно проводити в респіраторі, тому що цей матеріал кришиться в пил і може бути шкідливий для органів дихання. Також мінеральна вата вбирає воду, а це тягне за собою втрату теплопровідності.

Ековата – матеріал для утеплення фасадів будинків, основна перевага якого, це екологічність. Також у цього матеріалу хороші вентилюючі властивості, тому ековата відмінно підходить для утеплення будинків з дерева. Основний недолік – це висока вартість.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)